חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בוטוקס במצח

הזרקת בוטוקס

אף אחד מאתנו לא מסוגל יהיה לחמוק מהליך הזדקנות העור. למזלנו אנו חיים בעידן בו יש מגוון של פתרונות בכל הקשור להצערת העור ומראה הפנים. אחת השיטות הפופולאריות ביותר היא הזרקת חומר בוטוקס במצח ובאזורים בהם צצים קמטוטים. עור הפנים שלנו עובר שינויים רבים במרוצת השנים, הוא מתחיל אט אט לאבד מהנפח שלו, העור מתחיל ליפול ולשקוע וכך למעשה נוצרים קמטוטים שאינם מחמיאים לנו ומבגרים אותנו.
הגורמים לשינויים הם לא רק תהליך ההזדקנות טבעית, אלא גם חשיפה לשמש, תזונה, עישון, אורח חיים וכדומה.

כל אחד ישמח להשאיר את עור הפנים מתוח, צעיר ורענן וזאת הסיבה שיש נהירה רבה כיום לעבר המרפאות לרפואה אסתטית שמציעות מגוון טיפולי קוסמטיקה וביניהם כאמור הבוטוקס. באמצעות הזרקתו אפשר לטשטש קמטים באזור המצח, בוטוקס מתחת לעיניים, הסנטר, הצוואר, זוויות הפה וכדומה. מדובר בטיפול שכיח שבמהלכו ממלאים את קמטי המצח בחומר הבוטוקס. יתרונו העיקרי של חומר זה נעוץ בעובדה שהוא ממלא את הקמטוטים בצורה מרשימה ומטשטש אותם ועל כך נרחיב במאמר זה.

לפני ואחרי - בוטוקס

חייבים ניתוח? בהחלט לא!

כיום ממש לא חייבים לסכן את הפנים שלנו בהליך כירורגי כדי להראות יותר יפים וצעירים. את קמטוטי המצח ניתן למלא מדי שישה חודשים לערך וכל מטופל שמקפיד להגיע באופן קבוע יבחין מהר שלטיפולי הבוטוקס קיימת השפעה מצטברת. עוד בטרם יתחיל שלב המילוי, הרופא ימרח על מצח המטופלת חומר מאלחש על מנת שהמטופלת לא תרגיש באי נוחות ולאחר מכן הוא יזריק את הבוטוקס למצח. במקרה של מצח, יש להזריק לא רק במיקום אחד, אלא בכמה אזורים סמוכים זה לזה. בעת ההזרקה יכולות להיווצר בליטות, אולם הן נוטות להעלם מהר. את התוצאה המבוקשת ניתן יהיה לראות לאחר שבוע.

בוטוקס במצח לא רק למבוגרים

כולנו נוטים לכווץ את המצח כבר מגיל צעיר, זו הסיבה שהמצח שלנו צובר קמטים. על כן, יש גם אפשרות להתחיל לבצע מילוי קמטים על ידי בוטוקס כבר בגיל ה – 20 או באמצעות חומרי מילוי אחרים. חומר שמומלץ מלבד הבוטוקס הינו חומצה היאלורונית.

בוטוקס במצח

תופעות לוואי

ישנם מקרים בהם אנשים עלולים לסבול בבוטוקס מתופעות לוואי שונות בעקבות הזרקת בוטוקס במצח, לעיתים החומר יכול לנדוד באזור המצח ולייצר בליטות או עיוות במצח. בנוסף, ייתכן ולאנשים מסוימים תהייה רגישות לחומר המילוי, על כן מומלץ לוודא זאת טרם הטיפול.

קמטים יציבים וקמטי מימיקה הכול על בוטוקס במצח

קיימים שני סוגים – קמטים שמכונים קמטים יציבים וקמטים שמכונים קמטים אקטיביים. בכל הנוגע לקמטים דינאמיים מדובר בקמטי מימיקה שנוצרו בשל כל אותן הבעות הפנים שאנו נוטים לעשות שמפעילות את השרירים בכל אזור הפנים. בסוג קמטים אלה מומלץ לטפל באמצעות בוטוקס, שכן הוא מביא להרפיית השרירים. לעומת זאת כשמדובר בקמטים שהם סטטיים, הטיפול יעשה באמצעות הזרקות מחומרי מילוי אחרים.
אז אם גם את מחפשת טיפולי הזרקת בוטוקס במצח, את מוזמנת להגיע לקליניקה של אקסניה שמציעה מגוון טיפולי אסתטיקה וטיפוח במיוחד עבורך. אקסניה קוסמטיקאית בעלת ניסיון רב בתחום, היא והצוות המקצועי בקליניקה ישמחו לבצע עבורך טיפולי הצערת פנים שכוללים הזרקת בוטוקס, כדי שאת תוכלי ליהנות מפנים צעירות ורעננות.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן