בוטוקס מתחת לעיניים

בוטוקס מתחת לעיניים

אין אדם אחד שיכול לחמוק מהליך הזדקנות העור. למזלנו אנו חיים היום בעידן שכל הזמן מתעדכן בכל הנוגע להצערת העור ומראה עור הפנים. אחת השיטות המבוקשות ביותר היא הזרקת בוטוקס באזורים בהם צצים קמטוטים לרבות בוטוקס מתחת לעיניים. עור הפנים עובר כל הזמן שינויים, אט אט הוא מאבד נפח, הוא צונח וכך נוצרים קמטוטים שלא מחמיאים כלל. הגורמים לשינויים הללו הם לא רק תהליך ההזדקנות אלא גם החשיפה לקרני השמש, יובש באוויר, עישון, תזונה וכדומה.

אף אחד לא מעוניין לוותר על מראה צעיר וקורן וזאת הסיבה שיותר ויותר אנשים פוקדים את המרפאות לרפואה אסתטית. במרפאות קיים צוות עובדים מנוסה ומיומן שתפקידו לדאוג שהלקוחות יצאו צעירים במראם ומרוצים מהתוצאה. תוך כך חשוב להקפיד על טיפול פנים אחת לתקופה, אחד הטיפולים השכיחים בטיפולי קוסמטיקה להעלמת הקמטים הוא בוטוקס במצח, מילוי בצוואר, בין הגבות, מתחת ובצדי העיניים. יתרונו הבולט של הבוטוקס נעוץ בעובדה שהוא מילוי לקמטים, מטשטש ומחליק אותם. הבוטוקס מתחת לעיניים מספק מראה עיניים צעיר ורענן ו ״פתיחה ״ של העיניים לרווחה.

בוטוקס מתחת לעיניים

חייבים ניתוח? ממש לא!

כיום כבר לא נחוץ להפקיד את הפנים תחת סכין המנתחים, הליך שנחשב למאוד מורכב. את קמטוטי המצח אפשר יהיה למלא מדי חצי שנה לערך ומטופלים שיקפידו להגיע בקביעות יבחינו בכך שלטיפולים אלה יש השפעה מצטברת. עוד לפני הטיפול הרופא ידאג למרוח על המצח של המטופל חומר מאלחש כדי שהמטופלת לא תסבול יסבול מכאב קל או אי נוחות ולאחר מכן הוא יזריק את הבוטוקס לאזור שתחת העיניים ובצדי העיניים. בזמן ההזרקה עלולות להיווצר כמה בליטות למשך זמן קצר, אולם הן נעלמות מהר. את התוצאות המבוקשות ניתן יהיה לראות לאחר שבוע, כך שיש להיעזר בסבלנות.

תופעות לוואי בביצוע בוטוקס מתחת לעיניים

אזור העור סביב העיניים הוא דק ועם זאת אנו נוטים לעשות פעולות רבות עם העיניים לחייך ולהביע רגשות וזו הסיבה שהאזור צובר קמטים. כיום, קיימת אפשרות להתחיל למלא את הקמטים באמצעות בוטוקס כבר בגיל 20. חומר נוסף שהוא מומלץ למעט הבוטוקס הוא הזרקות עם חומר חומצה היאלורונית. יש מצבים בהם אנשים סובלים מתופעות לוואי שונות עקב הליך המילוי. לפעמים החומר יכול לגורם לתופעות לוואי כמו שטפי דם זמניים או נפיחות קלה באזור המטופל, כמו כן, החומר עשוי לנדוד ויכולות להיווצר בליטות או עיוותים. יש גם אנשים שיש להם רגישות לחומרי המילוי, על כן מומלץ לבדוק זאת טרם הטיפול.

טיפולי קוסמטיקה

קמטים יציבים וקמטי מימיקה

ישנם שני סוגים של קמטים מתחת לעיניים ובאזור הפנים, קמטים שנקראים יציבים וקמטים שנקראים אקטיביים. בכל הקשור לקמטים פעילים מדובר בקמטי מימיקה הנוצרים עקב הבעות פנים שונות. הבעות פנים אלה מפעילות את השרירים. בקמטים אלה מומלץ לטפל באמצעות בוטוקס מתחת לעיניים, שכן הוא מביא להרפיית השרירים. לעומת זאת כשמדובר בקמטים שהם סטטיים, הטיפול נעשה באמצעות חומרי מילוי אחרים.

מעוניינת להצעיר את מראה עור הפנים? אם בעבר, נשים רבות נאלצו להשלים עם מצבן, כיום יש מענה קל ויעיל. אצלנו, בקליניקה לאסתטיקה של הפנים בניהולה של אקסניה, נבחן את עור הפנים שלך ונזריק את המינון המדויק של בוטוקס מתחת לעיניים, בטכניקה חדשנית ובמקצועיות רבה, מה שיוביל למחיקה של הקמטים סביב לעיניים ויגרום להאטה של תהליכי הזדקנות העור.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן