טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס

כל אישה תבקש תמיד להיראות הכי טוב שניתן, בין אם זו אישה צעירה או בין אם מדובר באישה מבוגרת. ככל שהשנים עוברות מתחיל תהליך התבגרות והזדקנות שלא מיטיב עם עור הפנים והמראה הכללי, אולם, למרבית המזל כיום יש מנעד של פתרונות שמאפשרים לעשות משהו בנידון ואחד מהם הינם טיפולי בוטוקס המוכרים היום כמעט לכל אישה.
עוד בטרם נשים מגיעות לגיל ארבעים, הן מתחילות לטפח את עצמן על ידי מגוון מוצרי קוסמטיקה שונים, למעשה כבר מגיל העשרה הן מורחות על פניהן מוצרי איפור, קרמים וכל מה שיכול ליפות את המראה שלהן. אולם, עם תחילת שנות הארבעים הגיל מתחיל לאותת ולהראות סימני התבגרות על הפנים, הצוואר, הידיים ועוד. כיום, נשים רבות מנצלות את מגוון הקליניקות לאסתטיקה וטיפוח על מנת לטפל בצניחת עור הפנים, בקמטים ובכתמי גיל שנעשים הרבה יותר בולטים.

טיפולי בוטוקס

מה זה טיפול בוטוקס ומתי מומלץ להתחיל איתו

עם האוכל בא התיאבון וככל שיש יותר ויותר טיפולים חדשניים בתחום הצערת הפנים, בוטוקס וכדומה נשים רבות מעוניינות להתחיל את הטיפולים הללו כבר בגיל מוקדם יותר מהצפוי ואלה נקראים טיפולי מנע. ישנם כיום לא מעט מרפאות שמטפלות דווקא בנשים צעירות שכל ייעודן למנוע את הופעתם של הקמטים בגיל מאוחר יותר. את הטיפולים עושים על ידי החומר בוטוקס, שמטרתו למלא מקומות מסוימים על הפנים (אברים שיש בהם צניחה של העור או מילוי קמטים) כמו לחיים, מילוי שפתיים, קמטי הבעה ועוד.

טיפולי בוטוקס ביכולתם למנוע היווצרות של קמטים. במהלך השנים העור שלנו הופך להיות הרבה פחות אלסטי והוא מתחיל לייצר קמטוטים קבועים. יש קוסמטיקאים שממליצים להתחיל להזריק סוגי בוטוקס כבר בגיל צעיר בשל הסברה כי כך ניתן לשלוט על השרירים הרבה יותר טוב, להרפות אותם ולעכב את הופעת קמטים. התוצאה שתתקבל היא מראה עור בריא וחיוני, אלסטי ומלא זוהר. בתחילה כחלק מטיפולי הזרקות יש להזריק את הבוטוקס מדי חודש ולאחר מכן, יש צורך להזריק רק אחת לשנה.

טיפולים נפוצים באמצעות בוטוקס – טיפולי בוטוקס

טיפול אסתטי בבוטוקס מטרתו כאמור להעלים ולטשטש את הקמטים באזור הפנים, ואת זה ניתן לבצע על ידי הזרקה של חומר הבוטוקס ישירות לקמט, מה שגורם לו מיד להימתח. טיפולים אלו אפקטיביים לרוב במקרים של קמטי הבעה באברים העליונים של הפנים כמו הקמטים שנמצאים בין הגבות, במצח, סביב העיניים וגם בעצמות הלחיים. במקרים אחרים, באמצעות רופא מומחה, אפשר לטפל גם בקמטי הבעה באזור התחתון של הפנים, כמו לדוג' באזור הצוואר והאזור שהוא סביב הפה. כמו כן, טיפולי בוטוקס ישמשו לעיצוב המראה של הפנים והנפוצים מבניהם הינם – הרמה של הגבות, עיצוב של העיניים, עיצוב הסנטר וקו הלסת מתיחת צוואר וכן טיפול בבעיות סימטריה.

מעוניינת בהעלמת קמטים? רוצה לעבות את השפתיים? את מוזמנת לקבוע תור בקליניקה של אקסניה – כאן תקבלי את כל טיפולי הפנים האיכותיים ביותר על ידי צוות מטפלים מהימן ומקצועי שמנוסה בטיפולי בוטוקס ובמגוון טיפול יופי וטיפוח – אנו נדאג ליחס אישי ומפנק ולתוצאות מרהיבות שיגרמו לך להרגיש צעירה ורעננה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן