מילוי שפתיים בסיליקון

תכנון מילוי שפתיים

חלומן של נשים רבות שלא התברכו בשפתיים עבות הינו שפתיים חושניות, מלאות ברק ומושכות. נשים בכל העולם נחשפו ללא מעט פתרונות ואלטרנטיבות שיש בימינו להשגת שפתיים נשיות ואטרקטיביות, והן מחפשות את המענה המושלם עבורן. מילוי שפתיים זו פרוצדורה שתעניק לנשים רבות את השפתיים שהן חולמות עליהן, בהיעדר כל ניתוח או צורך בתקופת החלמה. תהליך הטיפול הינו שימוש בחומר מילוי קבוע או זמני שנחשב לאיכותי וכן זוג ידיים מקצועיות שמבצעות את המשימה הזו בצורה מדויקת וקפדנית. חשוב מכל מילוי שפתיים בסיליקון שיספק לשפתיים מראה טבעי, שמשתלב עם המראה הכללי של הפנים ועם אופי המטופלת.

לעיתים, ניתן יהיה לראות את השינוי מיד לאחר התהליך ולעיתים יש צורך בכמה ימים לאחר שתרד הנפיחות ואז יהיה ניתן ליהנות מהתוצאה הסופית. אחד המילויים הנפוצים היום הינו ה – סיליקון. אחד היתרונות העיקריים של חומר זה שהוא מיועד למילוי קבוע, משמע לתקופה ארוכה. במידה וגם את מעוניינת לבצע מילוי שפתיים בסיליקון, חשוב שתפני רק לאיש מקצוע מיומן שמתמחה בהזרקת סיליקון. במאמר זה נרחיב אודות מילוי שפתיים בסיליקון.

זריקת בוטוקס למילוי השפה

הסיבות למילוי שפתיים

עיבוי ומילוי שפתיים מספק מענה לכל אישה החל מגיל צעיר ועד גיל מבוגר. נשים רבות יפנו לאשת מקצוע לבצע מילוי שפתיים בסיליקון בגלל סיבות גנטיות וניווניים למיניהם. כמו כן, אי סימטריה או מבנה של שפתיים שהוא צר במיוחד גם יהוו סיבה לכך. במרוצת השנים תהייה ירידה בנפיחות של רקמת השפתיים וזה יפגע במנגנון של הלחות הטבעית שלהן. כמו כן, יש גם לא מעט שינויים מבניים כמו נסיגת חניכיים ושינוי בטונוס של השרירים שנמצאים סביב השפתיים. בנוסף, גם לתהליכי ההזדקנות הטבעיים יש השפעה על מראה שפתיים מקומטות, דקות, חסרות גוון או סימטריה.

מה רצוי להדגיש בשפתיים?

בכל עיצוב ומילוי שפתיים רצוי להתייחס למבנה הטבעי שלהן ולהיצמד אליו. קיימת אפשרות למלא בנפח את שתי השפתיים או רק שפה אחת כדי ליצור סימטריה, לדוגמא, במקרה בו שפה אחת דקה יותר מהשפה השנייה. בעיצוב שפתיים קיימת חשיבות גם להדגשה של קווי המתאר, הדגשה זו מצליחה להסתיר קמטים שנוצרו עם שנים בעקבות עישון סיגריות, העישון גורם להיווצרות קמטים מעל השפה העליונה ועל כן נשים רבות מעוניינות לעבור את התהליך בעיקר מהסיבה שהן מעשנות. גם לזוויות הפה יש משקל בכל עיצוב השפתיים, ככל שנתבגר זוויות הפה ייטו כלפי מטה וזה ישווה למראה של הפנים מראה נפול. על ידי סיליקון ניתן יהיה להשיב הבעת פנים שמחה, צעירה וחיונית. עוד על מילוי קמטים.

מילוי שפתיים בסיליקון

עיבוי שפתיים באמצעות סיליקון

נשים רבות יבחרו לבצע עיבוי שפתיים על ידי סיליקון מסיבות שונות, העיקרית שבניהן היא שסיליקון נחשב לחומר קבוע ואמין שיכול להישמר למספר שנים (בין עשר לעשרים שנה), זאת להבדיל מחומצות היאלרוניות אחרות שמספקות מענה לכמה חודשים ולאחר מכן יש לחדש את הפעולה. סיליקון רפואי טהור הינו חומר היפו-אלרגני שדומה לג'ל והוא משמש למילוי קמטים, לעיצוב לחיים, למילוי חזה, מילוי שקעים שאיבדו מנפחם ולמילוי שפתיים. הסיליקון הינו חומר סטרילי ביותר וההזרקה שלו לשפתיים נתפסת יותר כחומר שיוצר גירוי ולא חומר מילוי. טכניקת ההזרקה קרויה גם – "מיקרו טיפה", והיא בטוחה ויעילה מאחר שהיא מעוררת הליך טבעי שמעודד את התאים לייצור קולגן, שהוא זה שיוצר את המעטפת הטבעית. תהליך ההזרקה קצר, אולם הוא דורש בין 5 ל- 8 טיפולים במרווח זמן של כמה שבועות עד כמה חודשים. מילוי שפתיים בסיליקון בצורה הזו ידרוש דיוק מרבי ומומחיות.

טכניקת הזרקת סיליקון

הטכניקה להזרקת סיליקון לאזור השפתיים נחשבת ליעילה ובטוחה והיא פותחה בניו יורק בשנת 48 ע"י פרופ' נורמן אורנטרייך. בכל הזרקה למילוי שפתיים בסיליקון החומר יעורר את התאים הפיברובלסטים שבשפתיים על מנת ליצור מעטפת טבעית של קולגן. הטיפול יבוצע בעזרת מזרק שמכיל מספר טיפות מעטות של סיליקון רפואי טהור ואלה יוזרקו אל שכבת העור שנקראת דרמיס. המעטפת הטבעית של השפתיים היא זו שתקבע ותשמור על החומר כדי שלא יזוז ויהפוך להיות חלק אינטגרלי מהגוף ויספק מגע רך ועדין לעור הפנים. הזרקת כמות מזערית בכל טיפול ומרווח הזמן שיהיה ביניהם ישתנה לפי כל מטופל, אלו תנאים חשובים להיווצרות המעטפת של הקולגן וקיבוע טיפות הסיליקון הרפואי הטהור באזור השפתיים.
לסיכום, טיפול נכון בהזרקת סיליקון טהור יעניק את התוצאה הטבעית והארוכה ביותר להשגת שפתיים בשרניות ונשיות במיוחד, הרבה יותר מכל חומר מילוי אחר הקיים היום בשוק העולמי.

למידע נוסף, פרטים והצעת מחיר אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר כעת.

מעוניינת בטיפול איכותי?
תוכן עניינים
מה חדש אצלי באתר?
Call Now Button

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

לדבר איתנו
1
זקוקה לעזרה?
היי נעים מאוד, שמי אקסניה - בעלת מכון היופי - ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
במה אוכל לעזור?
דילוג לתוכן