חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים

במהלך השנים, כל איבר שלנו לרבות איבר באזור הפנים משתנה. כך גם השפתיים שלנו מאבדות את הנפח שלהן ולבסוף צונחות מטה ומאבדות את המראה הבשרני והיפה. השפתיים נחשבות לאיבר משמעותי בפנים ושפתיים שכבר אינן נראות רעננות וצעירות, בכוחן להסגיר את הגיל שלנו ולשוות למראה הפנים מבט מבוגר, מוזנח ועייף. נהוג לחשוב כי רק נשים מבוגרות תלכנה לעשות עיבוי שפתיים כדי להשיב לעצמן את המראה הנחשק, אולם לא כך הדבר, כיום, יש ביקוש גם בקרב בחורות צעירות לעיבוי שפתיים חושניות ובשרניות על מנת להקנות להן מראה סקסי ונשי. אם גם את חושקת בשפתיים נשיות ומושכות במיוחד, להלן כל המידע אודות עיבוי שפתיים.

שפתיים עבות

כיצד השפתיים משפיעות על הפנים שלנו?

בכל הקשור למראה הכללי של הפנים, לשפתיים שלך יש אפקט גדול על הרושם שתיצרי ועל ההרגשה האישית שלך. שפתיים תפוחות ויפות יעוררו הרבה תגובות נלהבות. בנוסף, על ידי השפתיים שלך את משדרת למעשה קשת של רגשות חיוביים וכל אותן רגשות יבלטו הרבה יותר, בפרט אם מדובר בשמחה. בעזרת שפתיים מעובות שנחשבות לאידיאל היופי שמשדרות תמיד נשיות, יופי ונעורים, תקריני הרבה אור וחיוביות לסביבה. גם במידה ותבחרי למלא את השפתיים בחומר מילוי שמעבה אותן, חשוב יהיה להתייחס גם לעור סביבן ולזוויות של הפה, שם מופיעים קמטוטי הבעה שנוצרו עם השנים, גם אותם יש להעלים באמצעות חומר מילוי. אם כן, מדובר במשימה שמעורבים בה מגוון פרמטרים ולכן רק יד מקצועית תוכל לסייע בכך ולבצע את הליך עיבוי השפתיים בצורה מקצועית וקפדנית.

אז איך עושים את זה – עיבוי שפתיים?

יש היום שיטות שונות לעיבוי השפתיים ויש חומרים שנחשבים לזמניים יותר או חומרים שנשמרים לאורך זמן וחשוב לבחור את החומר הנכון ולהכיר בכך שמדובר לעיתים בהליך שהוא בלתי הפיך, לכן תמיד יהיה מומלץ להתחיל בהדרגה כדי לבחון את המראה וההשפעה על השפתיים. כידוע, שפתיים מושכות הרבה תשומת לב והן ממקומות ממש במרכז הפנים, לכן רצוי שנשקיע בהן ונבחר את האדם המקצועי ביותר שיש לו ניסיון בעיבוי שפתיים. על האדם המטפל להיות מספיק מיומן ומומחה במקרים שונים של טיפולי עיבוי שפתיים. ניתן גם להתרשם מהעבודות שלו ולצפות בתוצאות עיבוי שפתיים ולהשוות מול מצבן הקודם.

חומרי המילוי

יש כמה חומרים שאותם ניתן להזריק לשפתיים ולגרום להן להראות חושניות ויפות. חומרים טבעיים כמו חומצה הילארונית שקיימת בגוף שלנו וגם שומן שלמעשה הינו גם חומר טבעי. את החומר מזריקים לשפתיים ולאזור מסביב לשפתיים ואלה נספגים בתוכם. בנוסף, יש את חומר הסיליקון הטהור שהוא חומר סינטטי ונחשב לחומר זר בגוף.
מילוי שפתיים בסיליקון – הסיליקון נחשב לחומר שמסוגל להחזיק שנים רבות למרות שהוא אינו נספג כמו יתר החומרים. את חומר המילוי תוכלי לבחור בהתייעצותה של הקוסמטיקאית לאחר שהיא תוודא אם קיימת אצלך רגישות לאחד מהחומרים, באמצעות בדיקה קצרה באזור לא חשוף על הגוף שלך.

הזרקת חומר למילוי שפתיים

מהי שיטת מילוי שפתיים מומלצת?

עיצוב השפתיים לא נחשב לתהליך מורכב אך חשוב כן לבצע אותו אצל אדם מקצועי שמקפיד על התקנות ולמד את כל התחום על בוריו. הפעולה נעשית בשיטה יחסית פשוטה שבסופה מתקבל האפקט המיוחל של שפתיים עבות. עיצוב שפתיים קלאסי הינו עיצוב שנעשה על ידי הזרקה של חומר מתאים שמחדירים לתוך מחט דקיקה. ההליך מהיר וקצר, ובהתאם לזאת גם זמן ההתאוששות מהטיפול הינו מהיר וללא תופעות לוואי או סכנה לסיבוך. עיצוב שפתיים יתבצע לרוב במכונים לרפואה אסתטית ומאחר שלעיתים הוא יהיה כרוך בכאב קל, נהוג לאלחש את המקום או לבצע הרדמה מקומית. בסופו של דבר המטרה תהייה השפתיים עבות ויפות שנראות כמה שיותר טבעיות ולא חלילה מנופחות וגרוטסקיות.

שלב ההזרקה

לאחר שתבחרי יחד עם אשת המקצוע את החומר הראוי להזריק לשפתיים שלך, היא תרדים את השפתיים שלך באמצעות חומר מאלחש מקומי ותתחיל להזריק את החומר במספר אזורים. בעזרת אצבעותיה היא תעסה את המקום ותפסל את השפתיים עם החומר שהוזרק כדי לקבע את הכל במקום הראוי שיראה כמה שיותר טבעי ומעוצב.

מה מעוניינים להדגיש בשפתיים?

כשמעצבים שפתיים חשוב מאוד לא להתעלם מהמבנה הטבעי שלהן. יש אופציה למלא את השפתיים או רק שפה אחת, זאת במידה והמטרה היא ליצור סימטריה, לדוגמא, במקרים שיש שפה אחת שהיא דקה והשנייה יותר מלאה. בעיצוב שפתיים קיימת חשיבות גם להדגשה של קווי המתאר, הדגשה זו תעלים קמטים שנוצרו במרוצת השנים או בעקבות עישון סיגריות. עישון כידוע גורם לקמטים רבים סביב השפה העליונה ונשים רבות שמעשנות או שעישנו בעברן, מעוניינות לעבור את התהליך ולהעלים את אותם קמטים. גם לזוויות הפה יש משקל בכל עיצוב השפתיים, ככל שמתבגרים זוויות הפה נוטות ליפול וליצור קשת מה שמשווה לפנים מראה עגמומי. על ידי חומרי עיבוי שפתיים אפשר להשיב לפנים את ההבעה הרעננה והצעירה.

קשת של קופידון

קשת קופידון הינו קימור שנמצא בין השפה העליונה לבין האף. לקשת זו יש חשיבות בכל הנוגע למראה חושני ונשי. במהלך השנים קשת קופידון נכנע גם לכוח הכבידה וכתוצאה מכך השפה העליונה תקבל מראה שטוח. את כל זה יהיה ניתן לשנות על ידי חומצה היאלורונית, שתחזיר את השפה למראה הקודם שלה ותשווה לך מראה צעיר, חושני ונשי יותר.

מעוניינת בעיבוי שפתיים מקצועי ובטוח? אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות! צרי קשר כעת.

מדריכים וטיפולים נוספים שתמצאי אצלי במכון היופי

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן