חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצערת עור הפנים

הצערת עור הפנים

מי לא נתקלה במושג "הצערת עור הפנים", אם זה בפרסומות במדיה ובכל מגזין טיפוח או באמצעות חברות שהתנסו בטיפולים הללו ומספרות בהתרגשות על השינוי המדהים שהן חוות בעור הפנים שלהן. אין ספק כי בעשור האחרון טיפולי הצערת עור הפנים שמביאים לידי מיצוק העור של הפנים, צבר ביקוש רב ומנחלתן הבלעדית של כל מי שיכולה רק להרשות זאת לעצמה, הפך הטיפול לטיפול שהוא שווה לכל כיס וחביב על ידי נשים רבות בארץ ובכל רחבי העולם. כל כך הרבה נשים היום נוהרות לקליניקות ולמרכזי הטיפול על מנת להשיב את המראה הצעיר שאפיין אותן או לחילופין, לשמר את המראה הצעיר שלהן ולעכב תהליך הזדקנות של העור וכיום יש כמה וכמה שיטות שגם את תוכלי ליהנות מהן אצל הקוסמטיקיאית שלך ולהעניק לעצמך את ההרגשה הנפלאה הזו. אז מה זה למעשה בכלל הצערת עור הפנים?

הצערת עור הפנים

מיצוק עור הפנים באופן טבעי

ככל שאנחנו מתבגרים גם העור שלנו משתנה ומצטמק, האלסטיות שלו פוחתת והוא מאבד מהחיוניות שלו. ניתן לזהות את זה לפי הטקסטורה, הגוון והדילול שלו. היום כאמור אפשר לא רק לעכב את תהליך ההתבגרות הזו של העור, אלא גם לשפר אותו פלאים ולהשיב לעור את האלסטיות שאבדה לו. נפחו וגמישות העור יהיו תלויים בסיבי האלסטין והקולגן שקיימים, לכן, ראשית נצטרך לייצר בעור תהליך מלאכותי כדי שהעור יתפקד כמו עור "צעיר יותר" וייצר יותר חומרים חשובים. שנית, רדיקליים חופשיים יפגעו בייצור הקולגן בעור ויזיקו לקולגן הקיים ולכן נצטרך להקטין חשיפה אליהם ולעזור להם בשיקום הקולגן שנמצא בעור. על כן, מיצוק העור פועל ב- 2 מישורים: ייצור של חומר פעיל והגנה על החומר הפעיל שקיים. מיצוק עור הפנים הינו טיפול מבוקש וניתן לעשות אותו בעוד אזורים בגוף כמו בצוואר, ידיים, בירכיים ובבטן להשגת מראה צעיר ומתוח יותר.

מהם הטיפולים העכשוויים להצערת עור הפנים

בעבר הלא רחוק טיפוח ושמירה על עור הפנים כללו לרוב טיפולי פנים באמצעות קרמים או איפור איכותי. במקרים של עור שיש בו לא מעט קמטים המצריך מילוי קמטים, כתמי פיגמנטציה, צלקות וכולי, נהוג, זה כבר שני עשורים, לבצע פילינג רפואי בכל מיני דרגות כדי לקלף את השכבה העליונה ולחדש את המראה של העור. ההליך דורש הכנה, אשפוז ושימוש בחומרים מורכבים, התרחקות מחשיפה מרובה לשמש ותקופת החלמה. בחמש השנים האחרונות אפשר לזהות יותר ויותר כי קיים שימוש בטכנולוגיות חדשניות של גלי רדיו ולייזר בטיפולי פנים, שיכולים להבטיח טיפול מהיר ופשוט יחסית בלי מגבלות רבות.

חלק מהטיפולים מתבססים על טכנולוגיות גלי הרדיו והלייזר שמשמשים בים היתר לאיחוי וריפוי, לאבחון, לטיפול נגד כאבים וכולי. ככל שעובר הזמן ניתן להבין שאפשר להעניק בעזרת הטיפולים הללו מענה גם בתחום האסתטי – לשפר, לרפא ולהחליק את טקסטורת העור, לעודד אותו לחדש את עצמו, להעלים צלקות, כתמים וכל בעיה אסתטית אחרת.

נדגיש כי אין טכנולוגיה שהיא מועדפת וכי מדובר בשיטות פרקטיות שפועלות באותו תחום ויש להן שימושים מקבילים. טכנולוגיית הלייזר תעניק מענה גדול הרבה יותר שכולל קילוף עור בדומה לפילינג קל עד בינוני, בזמן שטכניקת גלי הרדיו תסייע לרוב במקרים שהם יותר פשוטים ולמטרות חימום וחידוש טקסטורת העור. הקוסמטיקאית הרפואית היא זו שתקבע אם כדאי לעשות שימוש במכשיר גלי הרדיו או הלייזר לפי מצב עור הפנים.

למי יכול להתאים טיפול מיצוק העור

ניתן להתחיל בטיפול הצערת עור הפנים כבר בגיל – 30 המוקדמים, עוד בטרם מתחילים להבחין בסימנים ראשונים של צניחת עור הפנים, אולם גם בגילאים מאוחרים יותר יכולות להתקבל תוצאות מרשימות. טיפול בטכנולוגיות הללו הוא בהחלט אפקטיבי בייחוד כשהעור סובל מפגמים רציניים, אז רצוי לעשות פילינג כימי. הטיפול גם לא מתגבר על בעיות של כתמי פיגמנטציה.

בגיל מבוגר, כשהקמטים משמעותיים, כדאי יהיה להיעזר בהזרקה של חומר מילוי ייעודי או במתיחת פנים. לא מומלץ כלל לבצע את מגוון הטיפולים הללו בזמן הריון או בתקופת הנקה. בתקופות אלה מתרחשים בגוף האישה שינויים רבים הורמונאליים, ולכן עדיף לחכות לסוף תקופת ההיריון. כמו כן, ככל שנקדים בטיפול עור הפנים, כך נצליח לדחות את הטיפולים המשמרים שהם יותר אגרסיביים ופחות נעימים כמו הזרקות וניתוח למתיחת פנים.

מעוניינת בהצערת עור הפנים? במרכז הטיפוח ומכון היופי של אקסניה תקבלי את הטיפול המדויק והמותאם לעור הפנים שלך, טיפול הצערת עור הפנים בשיטה טבעית ונעימה בהיעדר כל כאב בלי כל תופעת לוואי. במידה ותרצי לשמוע עוד את מוזמנת אלינו לפגישת התייעצות ואבחון בקליניקה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן