חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שעווה

שעווה על רגל של אישה

הסרת שיער מהגוף נחשב למנהג עתיק. כבר בעבר הרחוק היה נהוג להסיר שיער לכל מיני מטרות, שחלקן מהן הגיעו ממניעים דתיים, רפואיים, חברתיים ועוד. אחת השיטות המוכרות כיום להסרת שיער היא שיטת הסרה באמצעות שעווה, מדובר בשיטה אפקטיבית שמטרתה להסיר את השיער ממקומות בהם יש צמיחה מרובה של שיער באזורים גדולים בגוף, כמו רגליים, ידיים, גב וכדומה. גם שיטה זו נחשבת לשיטה ותיקה והחומר גלם שאתו נעשה שימוש לרוב יחומם ולאחר מכן ימרח על האזור המבוקש.

לאחר מכן יש למשוך את המריחה על ידי בד או נייר מיוחד וכנגד כיוון צמיחת השיער. את התהליך הזה תאלץ כל אישה או גבר, לעבור לאחר כמה שבועות, כשלאורך זמן נעשה דילול משמעותי של שיער באזור בו מתבצעת הסרת השיער. מחפשת את השיטה האפקטיבית להסרת שיער? במאמר זה נפרוש מידע על השיטה הוותיקה – שעווה, שלא מעט נשים כבר התנסו בה, שיטה שמצריכה יד מקצועית ומיומנת של קוסמטיקאית מנוסה ממש כמו כל טפול אחר בתחום הטיפוח כגון: בניית ציפורניים או פדיקור, מניקור, וכיוצא בזה!

הורדת שפם לאישה

הטיפול עצמו

הסרת שיער עם שעווה הינו טיפול אפקטיבי ביותר בכל הנוגע להסרה של שיער לאורך זמן ולטיפול שאין בו כמעט תופעות לוואי. בטיפול הסרת שיער בשיטה זאת ככל שמורטים את האזור איתה, השיער מתחיל לצמוח בצורה איטית למדי, ופוחת פי שלוש מהכמות ההתחלתית והשיער עצמו הופך לדליל ועדין מאוד. בהתאם לזאת, על ידי הסרת השיער ניתן להגיע לאפקט של רגליים חלקות לזמן ממושך וגם כשהשיער מתחיל לגדול, מרקמו רך וכמעט לא נגלה לעין. בשל כך, נהוג לעשות את הטיפול של הסרת שיער בשיטה זאת אחת לשלושה שבועות עד חודש, כאשר לצורך ההשוואה, בגילוח עם סכין, לאחר יום כבר תתחילי להרגיש את זיפי השיער.

יתרונות טיפול הסרת שיער בשעווה

שעווה להסרת שיער יעילה לכל אזור קיים בגוף שלך, למעט מקרים שידוע כי את סובלת מרגישות כלשהי, או רגישות לחומר שלה. המקומות שמומלץ לעשות בהם שעווה הינם אזור מפשעה, הערווה, בתי שחי, רגליים וידיים בטן וגב.
מדובר בשיטה זולה ויעילה שמסייעת להיפטר משיערות בגוף מהר ולאורך זמן.
הסרת שיער בשיטה הזאת תעניק לנו לפחות חודש ימים של שקט.
היא אף מסירה גם תאי עור מתים, היא מבצעת פילינג לגוף ומחדשת את המראה של העור.

מזכירה ולקחוה מתאמות תור

שני סוגי שעווה

השעוות מתחלקות לשני סוגים:
שעווה קרה – נעשה בה שימוש בדרך כלל עבור הסרה של שיער באזור הגוף כמו רגליים, ידיים וכדומה.
שעווה חמה – נעשה בה שימוש לרוב להסרת שיער באזורים שונים ועדינים במיוחד בגוף כמו באזור המשעה, בית שחי, חלקי פנים עיצוב גבות ועוד. בנוסף, השעווה הקרה תהייה הרבה יותר אפקטיבית בהסרה של שיער קצר שצומח אחרי גילוח.

שעווה להסרת שיער, קיימת כבר שנים ארוכות. בעבר היה נהוג להכין את השעווה מחומרים זמינים שיש בבית כמו סוכר או דבש, היו מרתיחים את הדבש עם מים עד שנוצרה בלילה דביקה שבאמצעותה ניתן היה להסיר שיער. היום, אפשר לקנות אותה מוכנה, אולם הכי כדאי, בטוח ומשתלם זה ללכת לקוסמטיקאית שיודעת כיצד לעשות את העבודה בצורה מקצועית בלי לגרום לנזקים, כווית ולסימני שטף דם בעור ולהתאים את הסוג למקום הרצוי.

עיצוב גבות לאישה

טיפול שעווה אצל קוסמטיקאית מקצועית

הסרת שיער באמצעותה הינה שיטה נפוצה בעולם וגם בישראל ואף בעת עיצוב גבות לגברים. מדובר בהליך שדורש לא מעט מיומנות על מנת להוציא את התוצאה הטובה ביותר. בכל תהליך תפזר הקוסמטיקאית על האזור טלק או אבקה כדי למנוע הזעה וגירוי של העור. אחר כך היא תבחר את הסוג החם או הקר בהתאם לאזור המבוקש, היה ומדובר בשעווה קרה לא יהיה צורך בחימום, כל שצריך זה מריחה שלה על האזור עצמו, הצמדה של פיסת בד על השעווה ומריטה בכיוון המנוגד לכיוון הצמיחה של השיער.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן