חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציפורניים בבריכה – האם אפשר לשחות כשאנחנו בונות ציפורניים?

ציפורניים בבריכה

עשית לק ג'ל מדהים אבל את רוצה להיכנס לבריכה. הנה כמה דברים שצריך לשקול לפני שאת מכניסה את כפות הרגלים לבריכה. כמה עצות להכנסת ציפורניים בבריכה בצורה שקולה.

הרבה נשים עושות ציפורניים בג'ל וחושבות שהציפורן לא יכולה להישבר יותר. לפעמים הן מחזיקות יותר מ4 שבועות מבלי להישבר בכלל. אבל מה לגבי שחייניות? אנחנו יכולות לשחות עם לק ג'ל? חוקרים וכימאים טוענים שאין ממה לחשוש, אבל מה שקורה בפועל הוא שונה. בואו נבין במה אנחנו צריכות להתחשב כשאנחנו מכניסות את הציפורניים שלנו לבריכה.

כלור גבוה

כלור הורג חיידקים, מלבין בגדים ומחטא בריכות, אז זה די הגיוני שהוא גם יזיק לציפורניים. הצורה היחידה להילחם בדבר הזה היא לשים שכבה נוספת לפני שאת נכנסת למים. זה נועד למנוע מהכלור להשפיע יותר מידי ולהגן על צבע הציפורניים שלך. כדאי מאוד לשטוף את הידיים במים וסבון. חיפוי טוב לציפורניים יכול לעזור גם עם הרצפה המחוספסת של הבריכה.

קרם שיזוף

כשאנחנו הולכות לבריכה או לים, אנחנו אוהבות לפעמים לשים קרם שיזוף. למרות זאת, כדאי שנדע משהו מאוד חשוב – בחלק ממוצרי קרם ההגנה והשיזוף, יש חומר שגורם לציפורניים להתקלף. יש גם חומרים שיכולים ליצור מין חומר דביק וגושי על הציפורניים. גם אם רק חלק קטן מקרם ההגנה נכנס מתחת לציפורניים, הוא יכול לגרום לציפורן לעלות ולהתקלף. ציפורניים בבריכה יכולים להיות הסיכון המינורי לעומת קרם ההגנה. נסו להשתמש בקרם ספריי או בקרמים טבעיים.

מים בכללי

אחת מהסיבות העיקריות שבגללן ציפוי גל יורד היא מים. קודם כל, צריך לברר אם המכון שעושה לך ציפורניים באמת מתנהל במקצועיות כי זה לא אמור לקרות. למרות זאת, אנחנו חייבות לזכור שציפורניים יכולות לספוג מים ולהתנפח. המים עדיין נוגעים בכל אזורי הציפורן והלק ששמנו, לכן כדאי מאוד לשים סוג של חיפוי עליה.

סיכום – ציפורניים בבריכה?

חוץ מהגנה על ציפורניים ולצמצם חשיפה לכלור וקרם שיזוף, אין באמת הרבה מה לעשות בשביל לשמור על הציפורניים שלך שלמות. למזלך, הסיכויים לטובתך. אם לא נכנסת למים בצורה יום יומית סביר שהציפורניים שלך ישארו שלמות, לא נגועות ויפייפיות. צריך לזכור גם שביצוע העבודה מאוד חשוב – צריך מרכז יופי מקצועי ולא לעשות עבודה לא טובה במקום אחר.

קראי גם את המאמרים הבאים

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן