חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציפורניים סדוקות

ציפורניים

הציפורניים שלך מעידות לפעמים על בעיות בריאותיות עם הגוף שלך או שהן משקפות הרגלים חוזרים. אם תוכלו לזהות מדוע יש לך ציפורניים סדוקות, תוכלי לדעת איך לתקנן או לשנות את ההרגלים שלך. הנה כמה גורמים לציפורניים סדוקות.

 יש גורמים רבים לבעיית ציפורניים סדוקות – מזיהומים ודלקות עד תופעות לוואי כתוצאה מההתבגרות שלנו. חלקם נפוצים יותר וחלקם נפוצים פחות. אם נדע מה משפיע על המראה שלהן, נדע גם איך ואם אפשר לטפל בהן מבלי להגיע למכון היופי בכלל.

גיל

ככל שאנשים מתבגרים, הציפורניים יהיו יותר דקות ויותר קלות לשבירה, אך הציפורניים ברגליים יהיו דווקא יותר קשות ויותר עבות. אם אתן מגיעות למסקנה שציפורניכן דקות מידי, ניתן לחזק אותן אצלינו במכון.

היחשפות תכופה למים

אם את עובדת במקצוע בו נדרשת התעסקות שוטפת עם מים, או מקצוע שבו את צריכה לשטוף את הידיים שלך בצורה תכופה, אז יש סבירות יותר גבוהה להיסדקות הציפורניים. הציפורניים נחלשות בערבוב עם מים, ולכן, הן רגישות יותר.

טיפול תכוף מידי בציפורניים

שימוש בחומר על בסיס אצטון יכול להחליש את הציפורניים ולגרום להן להיות חשופות לשבירה. גם הסרת הג'ל יכול לגרום לשבירת הציפורניים בגלל הכימיקליים הנמצאים במסיר הג'ל. כל זה יכול לגרום לציפורניים להיות משמעותית יותר פגיעות.

זיהומים כתוצאה מפטריות

אם יש לך סדקים או פציעות בעור ליד הציפורניים, פטריות יכולות להיווצר ולגרום לזיהום. סממנים לפטרת בציפורן יכולים להיות שברים בציפורניים, ציפורניים עבות במיוחד ושינוי בצבע הציפורן. אנחנו צריכות להתחשב בכך שגם אנחנו צריכות ללכת ללא נעליים סגורות לפעמים, בגלל החום והרטיבות שיכולים להיווצר בכף הרגל.

תזונה לא נכונה

שינויים תזונתיים לא בריאים יכולים לגרום לסדקים ולעור מתקלף מסביב לציפורן. הציפורניים שלנו צריכות ויטמינים מסוימים הנמצאים באוכל. אם לדוגמה חסר לך ברזל בגוף, הציפורניים יסבלו מאוד. בנוסף לכך, כדאי מאוד לוודא שאנחנו אוכלות מספיק חלבון ושאנחנו צורכות ויטמין B, כדי לגדל ציפורניים חזקות ובריאות.

פסוריאזיס

במקרה שהעור מכוסה ברבדים עוריים, בדרך כלל בצע אדם סגלגל, כדי לברר אם יש לנו פסוריאזיס. השינוי הפתאומי בעור יכול לגרום לנזק עצום בציפורניים כמו שבירה, סדקים וממש התפוררות. במקרים קיצוניים, הציפורן גם נושרת.

הפרעת בלוטת התריס

בלוטת התריס אחראית למטבוליזם תקין. ביטויים למטבוליזם נמצאים בעור שלנו, בשיער ובציפורניים. אנשים עם הפרעה בבלוטת התריס יכולים להיות עם בעיות ציפורניים כמו יובש, ציפורניים סדוקות ושבירת הציפורניים.

בכל מקרה, כדאי מאוד לטפח את הציפורניים ברמה מתאימה. לעיתים ניתקל בציפורניים סדוקות או שבורות, אבל אנחנו תמיד צריכות לשים לב לדברים האלה. בסופו של דבר, ציפורניים זה דבר מאוד חשוב מבחינתנו, ואנחנו רוצות ציפורניים מושלמות. יש לנו גם טיפים איך לטפח אותך, ולשמור עליהן.

רוצה לשאול עוד שאלות או לשמוע עוד?

השאירי לי תגובה למטה או התקשרי עכשיו ואייעץ לך בשמחה בטלפון

077-9974575

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן