הדבקת גבות

הדבקת גבות

לא רק נשים שעברו טיפול כימותרפיה בעקבות מחלת הסרטן מתמודדות עם דילול או אובדן של שיער בגבות. גבות דלילות י מאפיינות גם נשים שמרטו יתר על המידה את הגבות בשיטות לא מקצועיות וכתוצאה מסידור של הגבה, שינוי הורמונלי שגרם לאיבוד השיער וגם בשל בעיות רפואיות למיניהן. מריטה מרובה של הגבות כתוצאה משנים של סידור גבה לא מקצועי, שינוי הורמונלי שיכול לגרום לאובדן השיער וגם בעיות רפואיות שונות. את המענה של הדבקת גבות המציאו האמריקאים, שמובילים בכל הקשור לטיפולי טיפוח וקוסמטיקה, להשתלה וניתוח אסתטי. המטרה תהייה לספק מראה טבעי עד כמה שניתן. בניגוד לקעקוע, לציור גבות או איפור – המשמעות של הדבקת גבות, בדומה להדבקת פאות, הינו אופציה טבעית שגם קל לתחזקה אותה.

הצללת גבות

כיצד מיישמים את השיטה

הגבות המלאכותיות עשויות משיער של בן אדם, ויש להן מגוון צורות וגוונים. בשלב הראשון מבצעים הדבקה זמנית בצבע ובצורה שהלקוחה בוחרת, כדי לוודא שזה אכן מתאים והולם אותה. לאחר מכן, מבצעים הדבקה קבועה, והגבות עשוית להחזיק מעמד 3 חודשים. ניתן למצוא היום סוגים שונים של גבות בהדבקה, בצבעים של חום, שחור, אפור ועוד גווני שיער טבעיים. הדבקת הגבות תיעשה על ידי דבק ייחודי ובתהליך שידרוש מקצוענות ודיוק. בצורה איטית וזהירה ניצור את צורת הגבה ונדביק את השיער הטבעי בעדינות, עד שנקבל את המראה המושלם. הדבקת הגבות לא כרוכה בכאב וכל התהליך יארך פחות משעה.
מאחר שלקוחות רבות שנמצאות במצב שהן מתמודדות ביום יום עם מחלת הסרטן, תהייה חשיבות גדולה להקפיד על ההנחיות של הרופא. הדבקת הגבות תתבצע על ידי דבק רפואי שנעשה בו שימוש גם בחדר ניתוח. הוא חזק ואינו מעורר אלרגיות. כמו כן, יש מעקב אחר הטיפול ודואגים להתאים למטופלת את הגבות ואת הטיפול האישי. כך לדוגמא, כשמישהי נמצאת בזמן טיפול כימותרפי, ההמלצה תהייה לבצע הדבקה יומית של הגבות ולא ללכת על גבות בהדבקה קבועות.

ביקוש גם בקרב גברים

גבות בהדבקה הינה שיטה שלרוב פונה לקבוצת נשים. אך יש גם גברים שיגיעו לקליניקה של הקוסמטיקאית על מנת להתאים לעצמם גבות מלאכותיות שהן בהדבקה. לא מדובר בכמות רבה כמו הנשים אולם כן יש גברים שמרגישים שהמחסור בגבות והדילול שלהן מפריע להם לביטחון העצמי והם מעוניינים בשיטה זו. את ההדבקה לטווח הארוך מבצעים בתוך הקליניקה על ידי קוסמטיקאית מומחית ולעומת טיפול בקליניקה יש גם ערכה שמגיעה עם גבות וכוללת דבק ומסיר דבק שאותם הלקוחות יכולים להחזיק בבית ולהסיר או ליישם בכל רגע נתון.

ללכת על המומחים בלבד

כמו בכל תחום, לרבות בתחום הקוסמטיקה שמטפלת לנו בפנים ובגוף, יש חשיבות לבחירה של איש מקצוע איכותי שיש לו ניסיון והכשרה לעסוק בתחום. בכל טיפול קוסמטי יש ללכת רק אל המומחים ולבחור את האדם המנוסה שיש עליו ביקורות טובות. טיפולים רבים הינם פולשניים וחשופים ולא נרצה חלילה שיגרם לנו נזק בלתי הפיך לעור הפנים.

מחפשים מענה באמצעות הדבקת גבות? רוצים משהו זמני או לטווח ארוך? אצלנו בקליניקת טיפוח ומכון יופי של אקסניה תוכלו למצוא מנעד פתרונות של מילוי גבות עיצוב גבות וביניהם גם את השיטה של הדבקת גבות שתתאים לגוון מסוים באוכלוסייה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

לדבר איתנו
1
זקוקה לעזרה?
היי נעים מאוד, שמי אקסניה - בעלת מכון היופי - ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן