חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצללת גבות

הצללת גבות

הצללת גבות נחשבת לטכניקה ותיקה לעיבוי, עיצוב והדגשה של הגבות. הטכניקה מכונה 'הצללה' מאחר שהמראה של הגבות מקבל מראה של צללית טבעית ועדינה. אחד היתרונות הבולטים בשיטת הצללת גבות הוא שימור הגבות לתקופה ארוכה. הגבות המחודשות נותרות בעינן למשך זמן ארוך שיכול להגיע לכמה שנים, וזאת הודות לכך שהפיגמנט שמחדירים לעור הוא פנימי ולא חיצוני, ולא ניתן להורדה על ידי סבון פנים וכולי. שיטת ההצללה נחשבת לשיטה שמחזיקה הרבה יותר משיטת השערה וככל שהעור יהיה יבש יותר, כך העיצוב של הגבות בשיטת הצללת גבות, ישמר להרבה יותר זמן. יתרה מכך, יתרון בולט נוסף בשיטת ההצללה, היא השילוב המושלם בין מראה טבעי ששיטה זו מספקת לגבה, במקביל למראה מרשים ויפה.

הצללת גבות

השיטה הטרנדית ביותר למילוי גבות

אם טרם שמעת על שיטת הצללה לגבות זה הזמן שתכירי את השיטה הכי טרנדית לשיקום גבות. בשיטה זו נעשה שימוש באיפור שהוא קבוע שמסתיר ומטשטש צלקות ומתקן כל נזק עבר, כגון בחירה לא תקינה של פיגמנטים, אי התמצאות בגוון המתאים לעור עד לטיפול עמוק מדי. אבל בטרם תבחרי בשיטת הצללה לגבות חשוב לדעת שהיא מוכרחה להתבצע על ידי אנשי מקצוע ולהיות מותאמת לכל אישה באופן אישי.

כיצד מתבצע תהליך הצללת גבות

הצללת גבות יתבצע לעיתים על בסיס טיפול קבוע בקליניקה לרפואה אסתטית אצל קוסמטיקאית רפואית, אולם, לא פעם יהיה לכך ביקוש לקראת אירוע מיוחד כמו חתונה, השקה, צילומים וכדומה. בנוגע לאירועים, כדאי לקחת מרווח ביטחון ולקבוע ייעוץ עם הקוסמטיקאית לפחות חודשיים לפני הטיפול. זאת, משום שלאחר הטיפול עלולים להופיע סימנים שיחלפו לאחר כמה ימים ועדיף להמתין שייעלמו טרם האירוע המיוחל. ככלל, במהלך הייעוץ הקוסמטיקאית תציג לכל לקוחה את תוצאות ההצלה האופציונליות, מהם תוכל הלקוחה לבחור את המראה המועדף עליה. בנוסף, הלקוחה יחד עם הקוסמטיקאית, תשוחחנה על כל תהליך הטיפול, ההכנה לקראתו ומה הציפיות של הלקוחה ממנו.

טיפול הצללת גבות רק אצל קוסמטיקאית

את הטיפול של הצללת הגבות רצוי לבצע אך ורק אצל קוסמטיקאית מומחית, מוסמכת שמנוסה בטיפול מסוג זה. כידוע, כמו בכל תחום, גם בענף הקוסמטיקה יש אנשים שאין להם את הסמכות והידע לעסוק בטיפולים אלה, בהתאם לזאת, הם גם מציעים מחירים זולים ועובדים עם חומרי גלם זולים ביותר. אלה יכולים לגרום לפגיעה רצינית ובלתי הפיכה בגבות. לכן, על אף שהעלות של הטיפול עשויה להיות מעט יותר יקרה, חשוב לפנות רק לגרום מוסמך ומקצועי.

כדי לאתר את הקוסמטיקאית שתבצע את טיפול הצללת הגבות כראוי, מומלץ לערוך מבעוד מועד סקר שוק מקיף אחר קוסמטיקאית שקיבלה ביקורות טובות וחוות דעת חיובית אודות לכל הטיפולים שלה כגון טיפולי פנים, הדבקת גבות, הרמת ריסים, הזרקות, ועוד בקליניקה הנעימה שלה. קוסמטיקאית זו תדע לשמור על מראה רהוט של קליניקה, על תנאי סטריליות הכרחיים ותקפיד על שימוש בחומרים טבעיים בלבד שישמרו על בטיחות עור הלקוחות.

אם גם את רוצה ליהנות מידי קסם שיעניקו לך גבות מרהיבות, את מוזמנת לפנות לקליניקה לטיפוח ויופי של אקסניה. כאן תקבלי את הטיפול האישי ביותר להצללת גבות שיעניק לך מראה גבות מטופח ומעוצב לאורך זמן.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן