עיצוב גבות בכפר סבא

עיצוב גבות בכפר סבא

לגבות שלך יש תפקיד משמעותי בהבעות הפנים ובעזרתן תוכלי לתקשר עם אנשים בהיעדר מילים ולהקנות מסגרת מרשימה ומעוצבת למראה פנייך. נשים רבות בוחרות לעצב את הגבות שלהן כדי ליצור את המראה והטיפוח המושלם לפנים ועושות זאת לפחות אחת לחודש אצל קוסמטיקאית סמוכה לביתן. גם את, שמתגוררת באזור השרון והסביבה, תוכלי להגיע לבצע עיצוב גבות בכפר סבא, ליהנות מניקוי ועיצוב גבות אצל קוסמטיקאית מקצועית ולהבטיח לעצמך מראה מרשים ומוקפד?

אישה עושה עיצוב גבות

למה דווקא עיצוב גבות בכפר סבא

ידוע כי היום נשים עסוקות יותר מתמיד, הן צריכות לשמר קריירה, לדאוג לתחזוקת הבית ויחד עם כל אלה, לשמור גם על מראה מטופח, נשי ואסתטי. כל אלה לא מאפשרים זמן פנאי ועל מנת שתוכלי לבצע את כל המשימות יחד וליהנות גם מטיפול מפנק אצל קוסמטיקאית, למרחק תהייה משמעות גדולה. כפר סבא, שסמוכה למחלף מהיר, מאפשרת דרכי גישה נוחות ויעילות עד אליה, ולכן כל טיפול עיצוב גבות בכפר סבא שתקבעי, תסיימי לאחר עשרים רגעים בממוצע ותוכלי להתפנות ליתר משימות היום שלך.

החשיבות של גבות מעוצבות ומוקפדות

הגבות שלנו הן חלק דומיננטי במראה הפנים ויש יאמרו שהן מעניקים את המסגרת לפנים, על כן כולנו רוצות גבות יפות, מסודרות ומלאות, אולם ככל שהגיל עולה, כך הגבות מידלדלות. יחד עם זאת, המריטות שנעשות בהן במהלך השנים, גרמו לגבות להידלדל וגם לשיער עצמו להיות הרבה יותר דק. על מנת ליצור מראה פנים הרמוני שיחמיא לך בכל גיל, יש כמה כללים בעיצוב הגבות שצריך לדעת. הכלל ראשון הוא סימטריה, לא מעט נשים מנסות למרוט בעצמן את הגבות שלהן ומפאת חוסר ניסיון ומקצועיות, הן יוצרות מראה אסימטרי ומתוסכלות מאוד מהתוצאה.

לכן ההמלצה תמיד תהייה לפנות לעיצוב גבות אצל קוסמטיקאית מקצועית בלבד, שיש לה את המומחיות ויכולת הבחנה מדויקת ביצירת סימטריה, ואשר מומחית בתחום הקוסמטיקה כגון: בניית ציפורניים ושלל סוגי הקוסמטיקה. דבר נוסף, הוא הצורה שלהן, כדי להגיע למראה של גבות שמתאימות למראה הפנים שלך, חשוב להכיר את כל מנעד הצורות שיש וכיצד להתאים כל מראה לצורה, סגנון ואופי. קוסמטיקאית מקצועית שעוסקת בעיצוב גבות בכפר סבא תקפיד להתאים את המראה של הפנים של האישה לעיצוב הגבות שיאה לה.

אישה מעצבת גבות ללקוחה

4 סגנונות עיצוב לגבות

בסידור הגבות יש ארבעה סגנונות עיקריים: גבות עגולות, קעורות, גבות משולשות או גבות שטוחות וישרות. כפי שצוין, חשוב לדעת להתאים את הגבה למראה הפנים ולפרופורציות שלהם. המטרה ליצור קו משלים למראה הטבעי שיחמיא לך. בשלב העיצוב של הגבה רצוי להיצמד לקו הצמיחה הטבעי ולא ליצור שינוי דרמטי.

הגבות מהוות מסגרת ותיחום לכל המבנה של העין ולכן ההמלצה לשים לב לרוחב ולעובי של הגבה כדי לא להדגיש מה שלא רוצים. לדוג', מבנה עין שקועה שיש לה עצם גבה בולט ייצור מעין הצללה על העין – ואם תבחרי בגבה עבה, זו תהייה טעות כי גבה עבה, תדגיש ותוסיף על ההצללה. יחד עם זאת, גבה עבה על פנים רזות וצרות עשויה ליצור מראה גס לפנים. במקרה אחר, של עיניים קטנות, ההמלצה היא להימנע מעיצוב גבה רחבה ועבה שתדגיש את מבנה העיניים הקטנות.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן