חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיזוף מלאכותי

שיזוף מלאכותי

שיזוף מלאכותי הפך לטיפול מבוקש ביותר בכל תחום האסתטיקה בימינו, לרבות בשל המחקרים הרבים שיש שהערו את המודעות לסכנה בשיזוף שהוא טבעי. השיזוף המלאכותי מספק מענה כיצד ניתן להראות שזופים מבלי להסתכן. שיזוף מלאכותי בהתזה, הינו כולל התזה של חומר על אברי הגוף, חומר שמעניק מראה שזוף בגוון ברונזה שמכסה את כל העור החשוף. אפשר להתיז את החומר בצורה ידנית או באמצעות מכונה ייעודית. לכל אחת משיטות שיזוף מלאכותי יש יתרונות וחסרונות משלה.

שיזוף מלאכותי

שיזוף בהתזה ידני

שיזוף ידני מתבצע באמצעות קוסמטיקאית מומחית ומנוסה שמבצעת את הפעולה בעזרת אקדח צבע שמשפריץ את החומר על כל הגוף של המטופלת. היתרון בשיזוף בהתזה ידנית הוא שניתן להחליט היכן לשזף והיכן לא, השיזוף מבוקר על ידי אשת מקצוע והפעולה מתבצעת במקצועיות והשגחה מלאה.

שיזוף בהתזה במכונה

בשיטת שיזוף בהתזה, נעזרים במכונה שמתיזה את הצבע של השיזוף וכך לא זקוקים ליד מכוונת. תהליך זה מהיר יותר ומומלץ לבצע אותו בעירום מלא כדי ליצור אחידות. החיסרון בשיטה של המכונה היא שלא ניתן לקבוע מקומות שיזוף רצויים והגוף מתכסה בשיזוף בלי יד מכוונת. לאחר שהחומר מותז, צריך להמתין עד לייבוש כדי למנוע פגיעה בצבע, לכן גם מומלץ לא להתקלח כמה שעות לאחר מכן. התוצאה הסופית תיחשף לאחר המקלחת. לאחר מכן ניתן לקבוע שוב בקליניקה של מכון יופי או במכון שיזוף ולבצע את הפעולה שוב ושוב.

כיצד להתכונן לקראת שיזוף מלאכותי בהתזה

כדי להשיג את התוצאה המקסימלית מכל תהליך שיזוף בהתזה יש כמה וכמה פעולות מקדימות שמומלץ יהיה לעשות. בטרם מתחילים בשיזוף יש לקבוע את הגוון שאליו שואפים להגיע, בנוסף, יש לקבוע מספר הפגישות שנרצה לקיים במטרה להגיע לגוון המבוקש. לפני השיזוף מומלץ מאוד לנקות בצורה יסודית את העור, לרבות טיפול פילינג שמסיר את כל התאים המתים של העור. בנוסף, יש לאסוף את השיער מהראש ולהוריד שערות מחלקי הגוף. כדי שהחומר ייספג טוב, יש להימנע משימוש בבשמי גוף, קרמים או כל חומר קוסמטי אחר.

לרוב, לפני התהליך, יש למרוח קרם גוף בכל אזור שיש לו נטייה לקלוט את החומר ומאחר שהקרמים פוגעים בקליטת החומר, מריחה של אזורים שנוטים לקלוט יותר מהחומר יצליח לאזן את אחידות השיזוף. אזורים שיש להם נטייה לקלוט את הגוון בצורה חזקה הם המרפקים, האצבעות, אזור הברכיים והקרסוליים. וכמובן אם לא מעוניינים לצבוע את הגוף בצורה גיאומטרית רצוי להוריד כל תכשיט מהגוף. החומר ממנו מיצרים את השיזוף בהתזה מהול עם חומר שדומה למייק אפ, לאחר ההתזה המייק אפ עשוי לנזול מעט. לכן, מומלץ לבצע את הפעולה בבגד רחב ונוח שאין חשש שיתלכלך.

מה יש לבדוק לפני הטיפול של שיזוף מלאכותי

כדי להימנע מכל תופעת לוואי כתוצאה מפעולה חובבנית ולא מושכלת של השיזוף בהתזה, מומלץ לוודא אם לקליניקה שאליה תלכו, יש רישיון ממשרד הבריאות לעסוק בתחום. בנוסף, חשוב לדעת ששיזוף בהתזה לא מומלץ לאישה בהריון או לכל אדם שיש לו אלרגיה לחומר מסוים שמכיל חומר השיזוף.

גם את מעוניינת להעניק גוון יפה לעור הגוף? את מוזמנת לקבוע כבר עכשיו טיפול שיזוף בהתזה בקליניקה של אקסניה מכון יופי וטיפוח, אצלנו תוכלי ליהנות משיזוף בהתזה איכותי ומקצועי ממטפלים מיומנים ביותר!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן