חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ספריי שיזוף אורגני או טבעי?

ספריי שיזוף ידני

ספריי שיזוף אורגני או טבעי? – מה אנחנו צריכות לבדוק לפני שאנחנו הולכים לשיזוף בספריי, ומה אנחנו בדיוק צריכות לבדוק?

שיזוף בהתזה יכול לגרום למראה עור טבעי וטוב, ללא הסכנות הכימיות הכרוכות בכך בחומרי שיזוף כימיים. כמעט בכל תוכן שיווקי תמצאו את המילים "אורגני" ו"טבעי" בקשר למגוון מוצרים בכלל ושיזוף בהתזה בפרט. המילים האלה בדרך כלל משומשות בשביל לגרום למוצרים להיראות יותר טבעיים בעיקר בהקשר של מוצרים שעד לפני כמה שנים לא היו טבעיים בכלל כמו דגני בוקר ומשקאות. זה גורם לבלבול גדול בין המונחים האלה. בת'כלס, המוצרים האלה לא בהכרח אורגניים ויכולים להכיל כמות משמעותית של מוצרים לא טבעיים ולא אורגניים.

בארצות הברית לדוגמה, מוצרים בכלל ומוצרי שיזוף בהתזה בפרט שמכילים רק 70% מוצרים אורגניים באמת יכולים לשווק עצמם כאורגניים בעוד ש30% מהמרכיבים יכולים להיות סינתטיים. הסטנדרטים האוסטרליים קובעים ש95% מהמוצר מחויב להיות בעל מרכיבים אורגניים בשביל להיות מתויג כאורגני, אך גם זה מאוד לא מספק ומשאיר הרבה מקום לתמרון עם חומרים סינתטיים. אז מה זה אומר לנו לגבי ספריי שיזוף אורגניים?

שיזוף בהתזה

תשכחו מאורגני, תחשבו טבעי.

הבלבול אינו נובע מחברות שמנסות להטעות את הלקוחות שלהם בכוונה. זה פשוט מחוסר בהירות לגבי איזה מוצרים צריכים להיקרא אורגניים. דיהירוקסיצטון (DHA) הוא דוגמא לכך, כשהוא משומש בהרבה מוצרי שיזוף אורגניים ומגיע מסלק סוכר. הרבה מאוד מתייחסים למרכיב הזה כטבעי או אורגני, בעוד שהרבה מאוד לא. ל While Sunfx יש ספריי שיזוף שנרשם כאורגני או טבעי, אך בפועל מונח זה מאוד מטעה כי הם משתמשים בDHA.

אז מה אני אמורה לעשות?

במקום להסתכל על התוויות האורגניות של שיזוף בהתזה המשומשות בעיקר לצורכי פרסום, אני צריכה לחפש את הדברים הבאים:

  • אלכוהול
  • בשמים מלאכותיים
  • פרבנים
  • שמנים מינרליים
  • חומרים משמרים מלאכותיים

הדברים האלה גם יבטיחו שמוצר השיזוף בהתזה שאתם משתמשים בו יהיה הכי קרוב לאורגני וגם יבטיחו נזק מופחת לעצמכם ולסביבה. כמו בשאר המוצרים בחייכם, כדאי לברר מהן הדברים שאנו צורכים ואיך אנחנו יכולים להוריד מעצמינו סכנה של היחשפות למוצרים לא אורגניים ולא טבעיים.

רוצה לדעת ולשמוע עוד? מחפשת מכון שיזוף מקצועי? התקשרי אלי עוד היום לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות : 077-9974575

טיפולים נוספים אצלי במכון היופי

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן