חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציפורניים לכלה

ציפורניים לכלה - אגנסה טלייב

היי, יש כלות עתידיות בקהל? האם הוא כבר הציע לך? אם כן, את צריכה להתחיל לחפש רעיונות לחתונה כדי לקבל השראה – אחד מהם הוא ציפורניים לכלה.

שמלת הכלה צריכה להיות בראש מעייניך, אבל את לא צריכה להשאיר מאחור את הפרטים הקטנים. קחי בחשבון את עניין טיפוח הציפורניים כיון שכולם יסתכלו על הציפורניים שלך, כדי לראות את טבעת הנישואין.

מה גם שהציפורניים שלך יופיעו ברוב התמונות מהחתונה ואת לא רוצה להסתכל עליהן שנים אח"כ ולהצטער שלא השקעת בטיפוח הציפורניים.

לכן אספתי בשבילך את עיצובי ציפורניים לכלה הטובים ביותר עבור היום הגדול שלך.

טיפוח ציפורניים הפך להיות must באופנת הנשים ונראה שנשים הופכות להיות אובססיביות לגבי הציפורניים שלהן. הן כל הזמן מחפשות רעיונות חדשים, טרנדים לפי עונות ולפי אירועים.

ביום הגדול שלך, כל כך הרבה אנשים יסרקו אותך מכף רגל ועד ראש, במהלך טקס החתונה ואת כנראה רוצה שהציפורניים שלך יראו לא פחות ממדהימות להשלים את המראה שלך.

דפדפי בין התמונות למטה כדי למצוא את הציפורניים שמתאימות לסגנון שלך ולשמלה שלך בצורה המיטבית. אני בטוחה שתמצאי כאן רעיונות או סגנון אהוב, השתדלתי לכלול מגוון עיצובים שיכולים להתאים לך ביום החשוב שלך.

בניית ציפורניים בג'ל
בניית ציפורניים בג'ל
ציפורניים לכלה
ציפורניים לכלה
ציפורניים לכלה - מלקוחה שלי
ציפורניים לכלה – מלקוחה שלי

רוב הכלות מעדיפות מניקור נקי ופשוט לחתונה, ואת תראי שלרוב רעיונות הציפורניים יש תכונה משותפת של לק בצבע לבן עם סיומת נוצצת, אבל יש כאלה שיעדיפו ללכת על גוון ורוד או עיצובים בצבעים נועזים יותר.

ללא ספק הברירת מחדל היא הפראנץ הקלאסי, גם הוא ברשימה לבחירה מטה, אז בדקי את הרעיונות ובחרי את הסגנון המועדף עליך!

הרעיונות האלו יבטיחו שהציפורניים שלך ינצצו לפחות כמו השמפניה בחתונה! אני מאוד מקווה שתיראי ותרגישי מדהים ביום המיוחד שלך.

ואת שואלת… איך זה היה נראה בחתונה שלי? אז הנה:

ציפורניים לכלה: הציפורניים שלי בחתונתי
ציפורניים לכלה: הציפורניים שלי בחתונתי

אז יקירתי, האם מצאת את הסגנון שלך בתמונות מעלה?

אני מקווה שהן יהיו לך לעזר לקראת היום הגדול שלך. אם יש לך רעיון שתרצי לשתף אותי בו או כדי לראות עבודות נוספות, את מוזמנת להשאיר לי תגובה למטה או להתקשר ישירות אלי 077-9974575. מחכה לשמוע ממך!

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן