חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אודותי

אז מי אני?

אני אקסניה טנצ'ב, בעלת ניסיון של 16 שנים בתחום היופי ובעלת מכון מזה 10 שנים בהוד השרון.

מגיל צעיר מאוד איירתי ציירתי ואהבתי ליצור

עליתי לישראל בגיל 10, וגם פה ציירתי, פיסלתי וגם התאמנתי בהתעמלות אומנותית. בתחום בניית הציפורניים התחלתי לעסוק בגיל 15, כאשר למדתי את שיטת הבנייה בג'ל בקורס מיוחד ובלעדי. בארץ לא היה אז שום קורס שמתקרב במקצועיותו ובמחויבות למקצוע כמו הקורס שעברתי, וזה מה שאני מעניקה מעצמי – מחויבות ומקצועיות בכל טיפול ובכל פעם כשמגיעים למכון שלי.

עם הזמן צברתי הסמכות רבות, התחלתי ללמד כבר בשנות ה-20 המוקדמות לחיי בניית ציפורניים, לק ג'ל ופדיקור, וגם פתחתי מכון בגיל 21. כן, לא הרבה אחרי השירות הצבאי, החלטתי שהמכון שלי יהיה קטן, סימפטי, "בשביל שיהיה מה לעשות לבינתיים".

לא ידעתי שמכון היופי שלי ילווה אותי לאורך תקופה של שנים. השירותיות, הלקוחות המסורות, לימודי תואר ראשון תוך כדי צמיחה ושגשוג עסקי אלה דברים שעשיתי בשביל לטפח את הראש והיכולות כדי להישאר בטופ בכל מה שנוגע לטיפוח.

תוך כדי שהפכתי מומחית בבניית ציפורניים (מעל 25,000 שעות), למדתי גם איפור קבוע בשיטת השערה ומיקרובליידינג – שמאפשרים ציור גבות מושלמות, איירליינר, הדגשת שפתיים ועוד המון טיפולים אסתטיים להצערת העור, שימורו, וכמובן הזמן שנחסך באיפור כל בוקר.

להוביל ולנצח!

להיות בקדמה ובחוד השירות והטכנולוגיה

כמו שאני דואגת להיות בקדמה ובחוד השירות והטכנולוגיה, אני דואגת שגם מכון היופי שלי יהיה כזה. לכן, במכון היופי שלי נמצאים תכשירים קוסמטיים ברמה הגבוהה ביותר – שמשאירים אותך טבעית, יפה ומטופחת.

מאחלת לכן ולכם שוטטות נעימה,

♥ אקסניה

0

שנות ניסיון

0

מומחות טיפוח

0 +

שעות טיפול

0 +

מטופלות במכון

צרי קשר עוד היום!

התחילי ליהנות ממבצעים והטבות מיוחדים

במכון היופי של אקסניה, המטופלות נהנות ממגוון הטבות, מבצעים וחבילות מיוחדות שיעשו אותך הכי יפה וזוהרת..!

בניית ציפורניים אקסניה
5/5

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן