בעיות בשזירת ריסים

post1
עם היופי מגיע הסיכון. הנה כמה דברים שאנחנו צריכות לדעת לפני שאנחנו עושות שזירת ריסים. הנה כמה סכנות בשזירת ריסים ומהן הפתרונות בהן נצטרך להשתמש.

עם היופי מגיע הסיכון. הנה כמה דברים שאנחנו צריכות לדעת לפני שאנחנו עושות שזירת ריסים. הנה כמה בעיות בשזירת ריסים ואת פעולות המניעה מהן כתבנו במאמר נוסף.

במקרה של ריסים ארוכים ויפים, בדרך כלל משתמשים במסקרה בשביל לגרום לעיניים לבלוט. שזירת ריסים זה טרנד עצום שקיבל פרסום ענק בשנים האחרונות. כוכבות בהוליווד משתמשות בהן לסרטים ולנשפים וגם בארץ לא מעט נשים הן חלק מהטרנד. אבל כדאי לדעת אם יש בעיות בשזירת ריסים, מהן ואיך אנחנו מונעות אותן.

הבעיה

ניתן להסביר את הסכנה בצורה מאוד פשוטה – כל פעם ששמים משהו כל כך קרוב לעין, יש סיבה לדאגה. למרות זאת, בשזירת ריסים אין בדרך כלל הכנסה מוטעית של פנצטה לעין או משהו כזה. רוב הבעיות נגרמות על ידי הדבק שמשומש להדבקת מאריכי הגבות. בדרך כלל הם מכילים כימיקליים שיכולים לגרום לגירוד ותגובה אלרגית.

ה-AAO מציין מהן הסכנות המרכזיות בשזירת ריסים:

  • זיהום לקרנית
  • זיהום של העפעף
  • עפעפיים מנופחות.
  • עיניים יבשות
  • איבוד ריס לזמן מסוים.

יש רופאים וחוקרים שחושבים ששיזרת ריסים יכולה לגרום ליובש בעין. בכל מקרה, יש גם דבר חיובי – ריסים באורך מסוים מסננים חול, אבק, רוח ושברים קטנים. יש חיות המשתמשות בריסים הארוכים שלהם בשביל להגן על העיניים שלהם מפני איתני הטבע.

הסיבה האחרונה מתרחשת אם מישהי עושה שזירת ריסים בצורה תכופה מידי – ברמה של כל הזמן. האירונה כאן מתרחשת בצורה מדהימה – באתי לגרום לריסים של להיראות ארוכים יותר וחזקים יותר, וכתוצאה מכך איבדתי ריסים. צריך לקחת את זה בחשבון ולבדוק אם יש אופציות נוספות.

יש דרך למנוע את זה.

  • וודאי שהאישה שעושה לך את זה מוסמכת ועובדת במקום מסודר.
  • וודאי שהאישה שעושה לך את זה מקפידה על הגיינה.
  • בדקי את החומרים בהם משתמשים לשזירת ריסים.
  • בדקי אם יש לך אלרגיות לחומרים מסוימים.

בכל מקרה, אם את כן חווה תסמינים כאלה או אחרים פני לרופא שלך מיד. ליופי יש סיכון וזה היופי שבו. למרות זאת, אנחנו ואת רוצות לשמור על הבריאות שלך לפני הכל. יש סכנות בשזירת ריסים – כדאי מאוד שתדעי מהן ואיך לשמור על עצמך.

רוצה לשאול עוד שאלות או לשמוע עוד?
השאירי לי תגובה למטה או התקשרי עכשיו ואייעץ לך בשמחה בטלפון
054-5391010

שיתוף ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב vk
VK
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Table of Contents

פוסטים קשורים

אקסניה - בניית ציפורניים | לוגו

Nail Builder in Israel

There are many nail builders in Israel. Here is why you should come to my beauty salon and hire me as your nail builder in Israel.

בעיות בשזירת ריסים

עם היופי מגיע הסיכון. הנה כמה דברים שאנחנו צריכות לדעת לפני שאנחנו עושות שזירת ריסים. הנה כמה סכנות בשזירת ריסים ומהן הפתרונות בהן נצטרך להשתמש.

למה ללכת למכון יופי?

כמה סיבות נפוצות בגללן אנחנו הולכות למכון יופי, ובתוכן, כמה מפתיעות. אז אני עונה על השאלה – למה ללכת למכון יופי? מוריד לחץ עם שגרת

שזירת ריסים 2

איך לשמר את שזירת הריסים

שזירת ריסים נותן מראה מאוד ייחודי אבל בדרך כלל לא נשאר יותר מידי זמן. אם יש לנו חודש רווי אירועים, כדאי לנו לשקול לעשות שזירה שכזאת. למרות זאת, אנחנו כן רוצות להשאיר אותן ולתחזק אותן במשך החודש הזה, בשביל שלא נצטרך ללכת שוב למכון היופי בשביל לעשות אותן שוב. הנה כמה עצות בשביל לגרום לריסים הטבעיים להישאר יותר זמן ולשמר את ריסינו.

Call Now Button

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן