חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פדיקור בחורף

פדיקור ברגליים

הקיץ מאחורינו, חזרתן לנעליים הסגורות ואפסנתן את הסנדלים והנעלים הפתוחות עד הקיץ הבא. אבל מה קורה עם טיפולי הפדיקור? האם כדאי להמשיך לבצע טיפולי פדיקור בחורף? 

התשובה חיובית. מעבר לערך האסתטי, טיפול פדיקור בחורף הוא בעל ערך בריאותי בשמירה על כפות רגליים והציפורניים. הוא לא פחות חשוב בחורף מאשר בקיץ. הנה הסיבות המרכזיות מדוע פדיקור בחורף הוא הכרחי: 

פדיקור בחורף מסייע לזרימת הדם בכפות הרגליים

בחורף, השילוב של נעליים סגורות וקור מאט את זרימת הדם בכפות הרגליים. הטיפול בכף הרגל במהלך הפדיקור והשריית הרגליים במים חמים עוזרים לדם לזרום בצורה טובה יותר. 

מסייע לשמירה על מבנה הציפורן ובריאותה במיוחד בחורף

ההליכה בנעליים סגורות שאינן מתאימות, מפעילה לחץ על הציפורן ומשפיעה על מבנה הציפורן ואף על אופן הצמיחה שלה. מצב זה מסוכן ועלול לגרום לציפורניים חודרניות. במהלך פדיקור, הציפורניים נגזרות ומטופלות על ידי אשת מקצוע, ולכן הן נשמרות וצומחות בצורה בריאה ונכונה. בנוסף, גזירה של הציפורניים על בסיס קבוע תשמור על הגרביונים והגרביים שלך שלמות ונטולות קרעים. 

הקפדה על פדיקור בחורף עוזר לאיתור מוקדם של בעיות

טיפולי פדיקור קבועים גם בחורף יעזרו למטפלת שלכן לזהות בעיות בכפות הרגליים או בציפורניים. נעליים סגורות וגרביים מכילים חומרים סינתטיים. אלו מהווים כר פורה להתפתחות של חיידקים וזיהומים פטרייתים. ההמלצה היא:

  • להימנע מלמרוח לק במהלך החורף.
  • לדאוג לאוורור קבוע של הרגליים.
  • לנקות ולייבש אותם באופן ייסודי מידי יום.
  • לתת עדיפות לגרבי כותנה שהם אווריריות וקלות יותר.

בנוסף, נעילת נעליים סגורות לאורך שעות רבות יכולות לגרום ליבלות. ביצוע פדיקור על בסיס קבוע יעזור למנוע בעיות באופן מיידי. כך תוכלנה לטפל בהן לפני שהם יהפכו להיות חמורות או כואבות. 

אסור לשכוח את המראה וההרגשה

במיוחד בחורף, אין דבר כיף יותר מאשר להוריד את הנעליים ולהנות מעור חלק בכפות הרגליים ומציפורניים מטופחות. אם תקפדנה על ביצוע טיפולי פדיקור באופן קבוע בתקופות הקרות והגשומות, תוכלנה להגיע לקיץ במצב מעולה וללא צורך לרוץ בלחץ לפדיקוריסטית. 

רוצות לדעת יותר? מעוניינות להתייעץ איתי? אני והצוות שלי עומדות לרשותך בכל שאלה או בקשה.

אל תהססי להתקשר 077-9974575.

טיפים בריאים נוספים אצלי באתר

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן