שיזוף בהתזה – ספריי שיזוף אורגני או טבעי?

שיזוף בהתזה
שיזוף בהתזה – ספריי שיזוף אורגני או טבעי? – מה אנחנו צריכות לבדוק לפני שאנחנו הולכים לשיזוף בספריי, ומה אנחנו בדיוק צריכות לבדוק?
שיזוף בהתזה
שיזוף בהתזה

שיזוף בהתזה יכול לגרום למראה עור טבעי וטוב, ללא הסכנות הכימיות הכרוכות בכך בחומרי שיזוף כימיים. כמעט בכל תוכן שיווקי תמצאו את המילים "אורגני" ו"טבעי" בקשר למגוון מוצרים בכלל ושיזוף בהתזה בפרט. המילים האלה בדרך כלל משומשות בשביל לגרום למוצרים להיראות יותר טבעיים בעיקר בהקשר של מוצרים שעד לפני כמה שנים לא היו טבעיים בכלל כמו דגני בוקר ומשקאות. זה גורם לבלבול גדול בין המונחים האלה. בת'כלס, המוצרים האלה לא בהכרח אורגניים ויכולים להכיל כמות משמעותית של מוצרים לא טבעיים ולא אורגניים.

בארצות הברית לדוגמה, מוצרים בכלל ומוצרי שיזוף בהתזה בפרט שמכילים רק 70% מוצרים אורגניים באמת יכולים לשווק עצמם כאורגניים בעוד ש30% מהמרכיבים יכולים להיות סינתטיים. הסטנדרטים האוסטרליים קובעים ש95% מהמוצר מחויב להיות בעל מרכיבים אורגניים בשביל להיות מתויג כאורגני, אך גם זה מאוד לא מספק ומשאיר הרבה מקום לתמרון עם חומרים סינתטיים.

אז מה זה אומר לנו לגבי ספריי שיזוף אורגניים?

תשכחו מאורגני, תחשבו טבעי.                       

הבלבול אינו נובע מחברות שמנסות להטעות את הלקוחות שלהם בכוונה. זה פשוט מחוסר בהירות לגבי איזה מוצרים צריכים להיקרא אורגניים. דיהירוקסיצטון (DHA) הוא דוגמא לכך, כשהוא משומש בהרבה מוצרי שיזוף אורגניים ומגיע מסלק סוכר. הרבה מאוד מתייחסים למרכיב הזה כטבעי או אורגני, בעוד שהרבה מאוד לא. ל While Sunfx יש ספריי שיזוף שנרשם כאורגני או טבעי, אך בפועל מונח זה מאוד מטעה כי הם משתמשים בDHA.

אז מה אני אמורה לעשות?

במקום להסתכל על התוויות האורגניות של שיזוף בהתזה המשומשות בעיקר לצורכי פרסום, אני צריכה לחפש את הדברים הבאים:

  • אלכוהול
  • בשמים מלאכותיים
  • פרבנים
  • שמנים מינרליים
  • חומרים משמרים מלאכותיים

הדברים האלה גם יבטיחו שמוצר השיזוף בהתזה שאתם משתמשים בו יהיה הכי קרוב לאורגני וגם יבטיחו נזק מופחת לעצמכם ולסביבה. כמו בשאר המוצרים בחייכם, כדאי לברר מהן הדברים שאנו צורכים ואיך אנחנו יכולים להוריד מעצמינו סכנה של היחשפות למוצרים לא אורגניים ולא טבעיים.

 

רוצה לדעת ולשמוע עוד?
התקשרי אלי עוד היום: 054-5391010
מחפשת לשמור על האיפור הקבוע שלך? היכנסי למאמר הבא:

איך תשמרי על איפור קבוע או מיקרובליידינג לאורך זמן? 5 דרכים מרכזיות

שיתוף ברשתות חברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב vk
VK
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Table of Contents

פוסטים קשורים

אקסניה - בניית ציפורניים | לוגו

Nail Builder in Israel

There are many nail builders in Israel. Here is why you should come to my beauty salon and hire me as your nail builder in Israel.

בעיות בשזירת ריסים

עם היופי מגיע הסיכון. הנה כמה דברים שאנחנו צריכות לדעת לפני שאנחנו עושות שזירת ריסים. הנה כמה סכנות בשזירת ריסים ומהן הפתרונות בהן נצטרך להשתמש.

למה ללכת למכון יופי?

כמה סיבות נפוצות בגללן אנחנו הולכות למכון יופי, ובתוכן, כמה מפתיעות. אז אני עונה על השאלה – למה ללכת למכון יופי? מוריד לחץ עם שגרת

שזירת ריסים 2

איך לשמר את שזירת הריסים

שזירת ריסים נותן מראה מאוד ייחודי אבל בדרך כלל לא נשאר יותר מידי זמן. אם יש לנו חודש רווי אירועים, כדאי לנו לשקול לעשות שזירה שכזאת. למרות זאת, אנחנו כן רוצות להשאיר אותן ולתחזק אותן במשך החודש הזה, בשביל שלא נצטרך ללכת שוב למכון היופי בשביל לעשות אותן שוב. הנה כמה עצות בשביל לגרום לריסים הטבעיים להישאר יותר זמן ולשמר את ריסינו.

Call Now Button

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן