חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדוע בניית ציפורניים בג'ל עדיפה על בניית ציפורניים באקריל? 6 סיבות

בניית ציפורניים בג'ל | אקסניה

היי, אז אחרי שראית שבארץ בניית ציפורניים באקריל היא הפופולרית יותר, ובדקת שאני עובדת בשיטת בניית ציפורניים בג'ל – השאלה שנשאלת היא, מדוע?

1. בניית ציפורניים בג'ל  – עמידה, דקה וחזקה יותר

כאשר הרבה בונות ציפורניים בוחרות את חומר האקריל, הן לא מודעות שהוא לא החומר הכי חזק בשוק, בלשון המעטה. בנייה בג'ל עמידה יותר ומאפשר בנייה שנותנת לציפורניים מראה טבעי, דק, נשי ועדיין חזק.

2. למה כמעט אף אחת לא בונה ציפורניים בג'ל? זה מורכב יותר

בסיבה הראשונה פירטנו את החומר העמיד של הג'ל. בנייה בג'ל דורשת מיומנות גבוהה יותר ודיוק מירבי. בנוסף לאלה, חומרי הבנייה בג'ל גם לרוב יקרים יותר ולכן מידת ההשקעה הכספית מצד בונת הציפורניים שלך גבוהה יותר.

3. בנייה בג'ל מאפשרת רמת גימור גבוהה יותר

בזכות הסיבה הראשונה. החומר דק, חזק ועמיד – ולכן התוצאות נראות עשרות מונים טוב יותר.

4. לק ג'ל אינו מדיף ריח

בניית ציפורניים באקריל מדיפה ריח כימי חריף, כאשר בבניית ציפורניים בג'ל אין ריח. הבנייה באקריל מסוכנת לדרכי הנשימה בטווח הארוך – גם ללקוחות, ובפרט גם לבונת הציפורניים עצמה. לבנייה בג'ל אין ריח והיא אינה מזיקה לדרכי הנשימה. לאחרונה גם התחילו להפיץ שמועה שהמנורות עושות נזק, אז המנורות, שהן באישור FDA האמריקני – תקינות לחלוטין ולא מזיקות לבניית הציפורניים האישית שלך. הטיפול מותר גם לנשים בהריון.

5. בניית ציפורניים בג'ל מחזיקה הרבה יותר זמן מבניית ציפורניים באקריל

זה כמובן מאוד תלוי אצל מי עושים את הבנייה. בעוד שאצל בונות הציפורניים הפחות מנוסות מגיעים לטיפול כל 3 שבועות, במרכז היופי והטיפוח של אקסניה אפשר להגיע לטיפול כל 5 שבועות – בסוד, הלקוחות שהקפידו על טיפוח נכון של הציפורניים נשארו עם הבנייה 9 שבועות(!). למאמר על טיפים לטיפוח ציפורניים.

6. בנייה באקריל מעודדת התפתחות פטרת בציפורניים

הבנייה בג'ל אינה מזמינה פטרת כמו הבנייה באקריל. היא לא חושפת אותך למחלות בציפורן ובמבנה שלה, בניגוד לבניית ציפורניים באקריל.

בנייה בג'ל יכולה גם להתאים לכלות המחפשות ציפורניים מושלמות לחתונה – ציפורנים לכלה

חשבת על פיתרון ביניים שנקרא ג'ל לק?

מה עדיף לק ג'ל או לק פשוט? 

רוצה להתייעץ איתי? התקשרי אליי עכשיו: 077-9974575

עוד על בניית ציפורניים.

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן