מיקרובליידינג – המדריך השלם

שזירה והלחמת ריסים אקסניה

מיקובליידינג הפך להיות דבר מובן מאליו בכמה השנים האחרונות. האמת, שרקימת הגבות התגלתה לפני אלפי שנים. הנה כמה פרטים על מיקרובליידינג, ועל התהליך שמתבצע במהלך המיקרובליידינג.

הטכניקה החלה באסיה לפני אלפי שנים ועלתה מחדש ב30 שנה האחרונות. השיטה הזאת הפכה להיות השיטה הפופולארית ביותר לקוסמטיקת גבות ב2015 באירופה ובארה"ב. השילוב עם העולם המודרני של האסטתיקה יצר פיתוחים של טכניקות חדשות, עבודה יותר נקייה ושיטות פחות מכאיבות למטופל.

מיקרובליידינג כרוך בלהב החורט קווי דיו לתוך העור הזורמים באותו כיוון כמו שיערותייך, עם פיגמנטים קבועים. המיקרובליידינג לא מתבצע כמו קעקוע – הפיגמנטים מוכנסים לשכבה עליונה של העור שלך, כך שנדמה שזה לא קבוע. כתוצאה מכך, המיקרובליידינג מחזיק בין שנה לשלוש שנים. הטיפול הזה מיועד לאנשים שאיבדו את שיערם בגלל חולי מסוים או בדרך כלל לנשים שלא רוצות שאיפור הגבות יהיה חלק משגרת הבוקר שלהן.

אם את חושבת לנסות את שיטת מיקרובליידינג, כדאי שתצפי לכמה דברים, והנה התהליך.

בשלב הראשון

צריך לבחון את גבותייך עם המטפלת – להסתכל מהו המצב שאותו אנחנו רוצות ולראות מה יש לנו כרגע. יש נשים שגבותיהן כבר די עבות, אך יש כמה נקודות אותן הן רוצות למלא או שהן רוצות להשיג סימטריה בין גבותיהן.

השלב השני

יש למדוד את הגבות הישנות. במיקרובליידינג, משתמשים ממש בסרגל בשביל לבדוק היכן הגבות אמורות להתחיל והיכן הן אמורות להסתיים. בדרך כלל, מומלץ לבקש מהמטפלת שתיתן טאץ' טבעי, כדי שאם תחליטי לא להתאפר באותו היום גבותייך יראו מאוד טבעיות. בנוסף לכך, קמירות הגבה היא גם כן שיקול רלוונטי.

מיקרובליידינג - אקסניה

השלב השלישי

מציירים בעיפרון את הגבות המיועדות לקעקוע. זה סוג של אאוטליין למה שקורה מסביב. כדאי לקחת בחשבון את העובדה שלאחר הציור בעיפרון הגבות עבות ומצחיקות, לכן כדאי לקחת בחשבון את הצורה של הגבה ולא את סמיכות הצבע שלה.

מיקרובליידינג – השלב הרביעי

מקעקעים את הגבות למקומן. המטפלת מכינה דיו התואם לצבע הטבעי של גבותייך, לאחר מכן, משיכות מיקרובלייד מוטבעות בעורך. זה יכול להיות כואב, אך ניתן לשים חומר מאלחש העל הגבות כדי שהכאב יהפוך יעלם. המקומות שעושים מיקרובליידינג כמו שצריך מתריעים מראש על כאב בזמן הטיפול, אך זה לא קורה אצלינו. לעיתים השכבה הראשונה מורגשת קצת אך השאר הרבה פחות מורגשות.

לאחר המייקרובליידינג החוזר על העור, הגבות יכולות להיות כהות יותר במאות אחוזים. אנשים מדווחים על נראות טבעית, גם בימים הראשונים בהם הצבע נראה לכם פחות טבעי.

מיקרובליידינג הלשה האחרון

הוא ההחלמה מהמיקרובליידינג והשמירה עליו. המיקרובליידינג מחזיק לתקופה בין שנה לשלוש שנים (בדרך כלל שנתיים), וכדאי להתכונן לאי נוחות בכמה הימים הראשונים. יש כמה עצות שאנחנו נותנות בקשר לשמירה באיך תשמרי על איפור קבוע או מייקרובליידינג לאורך זמן? 5 דרכים מרכזיות. כמה נקודות מרכזיות: לא למרוח קרמים ולא לשטוף במשך שבועיים, לא להיכנס לבריכות (בכלל), לא לשפשף את הקילופים ולהימנע מחשיפה ממושכת לשמש. בנוסף לכך, כדאי להימנע מלחץ חזק מידי מדוש המקלחת למשך זמן רב ולהימנע מהזעה במשך שבוע.

בימים הראשונים הגבות יראו לך יותר עבות, ביום הרביעי הגבות יחלו להתבהר, אך הצבע יחזור חזרה לאחר מכן. לא צריך להיבהל מזה, וכדאי פשוט להירגע ולא לנסות לגרד למרות מה שקורה. כמובן שאם קורה משהו חריג, כדאי לפנות למקום שעשה לך את המיקרובליידינג או לרופא.

בין חודש לחודשיים לאחר הטיפול הראשון, מבצעים טיפול נוסף. הוא נועד לתקן (אם צריך) את העבודה מהפעם הראשונה או לחזק אותה. כדאי גם לדון עם המטפלת על תוצאות המיקרובליידינג. אם במקרה עשית טעות מסוימת וקרה נזק לעבודה, תמיד ניתן לבצע תיקונים שיהיו זולים משמעותית מהטיפול עצמו.

בנוסף לכך, כדאי לברר אם באמת אנחנו רוצים לעשות מיקרובליידינג. כדאי לברר ביתרונות וחסרונות של המיקרובליידינג.

תוכן עניינים
מעוניינת בטיפול איכותי?
מה חדש באתר?
Call Now Button

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן