עיצוב גבות

עיצוב גבות ללקוחה

הגבות שלנו הן המסגרת לפנים שלנו. מאחר שיש חשיבות גדולה לעיצוב של הגבה, שתשמש מסגרת יפה לעיניים ותהיה אחראית לכל הבעת פנים שלנו, עיצוב גבות הפך למקצוע בפני עצמו ונשים רבות מבקשות לטפח ולעצב את הגבות שלהן. כיום, לא מדובר רק בניקוי הגבות אלא בעיצוב מחודש והתאמה של הגבות למבנה של הפנים. למשל, גבה ירודה/ נפולה תשווה מראה עגום, לעומת זאת גבה שהיא מורמת מדי יכולה לגרום למראה מופתע, גבות קרובות ייצרו מראה כועס, גבות גבוהות יאריכו את הפנים, גבות רחוקות ירחיבו או יקצרו את האף וגבות שהן נמוכות ייצרו מראה כועס ולא סימפטי ועוד. אם גם את רוצה לשפר את מראה הגבות, במאמר לפנייך תוכלי להתרשם מכל מה שעולם הטיפוח מציע כיום בתחום עיצוב הגבות.

עיצוב גבות ללקוחה

איך נעצב את הגבה האידיאלית

למרות שגם לסגנון עיצוב הגבות יש אופנות ומדי תקופה יש טרנד אחר של עיצוב גבות: גבות מלאות, צרות ודקיקות, היעדר גבות ועוד, את הגבה המושלמת נעצב בהתאם לסימון של שלוש נקודות שקשורות יחד בקו דמיוני. מבנה הגבה האידיאלי הינו גבה שהרוחב שלה זהה מתחילתו ועד למקום הגבוה שאליו היא מגיע, כאשר מנקודה זו היא הופך לצרה יותר.

  1. הזווית הפנימית של העין תבוא בקו ישיר של האף.
  2. בנקודה הגבוהה של הגבה שהיא נק' השיא, בה נעשה עיקול.
  3. בזווית החיצונית של העין שמתחברת עם זווית העין והאף בקו אלכסון.

סגנונות של גבות בביצוע של עיצוב גבות

לפני הכל, סגנון עיצוב הגבות מוכרח להתאים למבנה הפנים. גם רוחב הגבות צריך להיות ביחס לגודל של הפנים – למבנה פנים שהוא קטן נכון יהיה לעצב גבות דקות ולעומת זאת, למבנה פנים גדול יתאימו גבות עבות יותר. להלן סגנונות עיצוב גבות לפי המבנה של הפנים –

  • למבנה פנים אובאלי יתאים כל סגנון של גבות מאחר שזה מבנה פנים בעל פרופורציה אידיאלית.
  • למבנה פנים מאורך כדאי יהיה לעצב את הגבות בצורה ישרה מה שיכול לטשטש אורכן של הפנים.
  • למבנה פנים עגול כדאי יהיה לעצב את הגבות לגובה, למשל גבות בזווית או בצורה מעוגלת או בצורת קשת.
  • למבנה פנים מרובע, גבות שהם מעוצבות בזווית גבוהה יסייע לעדן את קו הלסת הגס, גם גבה שהיא משולשת/מפותלת עשוי מאוד להחמיא.
  • למבנה פנים בצורת לב יחמיא מאוד גבות מעוגלות, עם קשת בינונית עד גבוהה שיטשטשו את הסנטר המחודד.
עיצוב גבות ללקוחה

עיצוב על ידי מוצרי איפור לגבות

לאחר שתחליטו על הסגנון העיצוב שיתאים לגבה שלכם, יש עוד מנעד של מוצרי איפור שיכולו לסייע ולהשלים את המראה של הגבות. את מוצרי האיפור ניתן לחלק למספר קטגוריות:
העיפרון הקלאסי – מתאים יותר למראה "הצללה", בזמן שהגבה לא מלאה ויש צורך לשרטט אותה, להאריך או להרים. היא תיצור מראה מוקפד, אולם יחד עם זאת, גם מראה רך וטבעי תוך זמן קצר. רוב העפרונות יגיעו כשבקצה אחד יש מברשת לסירוק והקצה השני מיועד למסייע במילוי ובעיצוב.
צללית אבן קלאסית – המרקם שלה הוא מט בעל פיגמנט ריכוזי – צללית זאת תעניק מראה רך וטבעי ותתאים לכל מי שמעוניינת למלא ולספק בעיקר גוון לגבה.
ג'ל – מוצר שקיים בשוק רק שנים ספרות. הג'ל נחשב לעמיד מאד גם במים ולכן אידיאלי לימי הקיץ החמים. מטרתו של הג'ל זה לעצב את הגבה בצורה המועדפת. נדרשת כאמור עבודה מוקפדת על ידי מברשת זוויתית דקה וצפופה.
מסקרה – מוצר חדש שהפך ללהיט בקרב אנשים שתחום עיסוקם הוא איפור. מסקרה לגבות גם עבר לאחרונה שדרוג, ובעזרת הפורמולה החדשה שהיא מכילה, ניתן למלא את הגבה בצורה איכותית. המסקרה תספק מראה תלת ממד היות והיא להבדיל מכל מוצר איפור אחר שמתקבע בעור הפנים, "תרחף" מעל השערה. כך היא תספק מראה דומיננטי ומרשים והיא מומלצת לכל מי שיש לה גבה דלילה או בהירה מדי.

ודאי גם את שמעת על תחום האיפור הקבוע ועל יתרונותיו הרבים. תחום זה, הפך לחלק אינטגרלי בעיצוב ושיקום גבות בקרב אוכלוסיית כל הנשים, מהצעירות ועד המבוגרות. לכל אישה שיש גבה טבעית ומעוצבת, אך עדיין סובלת מגבה דלילה או בהירה, למה לשים איפור קבוע? איפור שהוא קבוע בשיטת ההצללה לא יצריך כל איפור אחר מלבד זה. כל השיטות האחרונות בתחום האיפור הקבוע, כגון שיטת השערה וגם שיטת המיקרובליידינג, כל אלה למעשה מאפשרות עיצוב גבות שנראות טבעיות לגמרי בלי שניתן להבחין בכלל שמדובר בגבה מלאכותית.

שיטת השערה – טכניקה חדשה שמשחזרת ומעצבת את הגבה. תהליך העבודה יתבצע בעזרת מחט מאוד דקיקה ועדינה על ידי הדמיה של שערות שדומות לשערה הטבעית של הגבה, בשילוב של השיער והצמיחה הטבעית. התוצאה שתתקבל היא מראה טבעי לגבות.

שיטת מיקרובליידינג –טכניקה חדשה לעיצוב ומילוי הגבות, בטכניקה שונה מהאיפור הקבוע. אפשר לעצב ולמלא את הגבות בעזרת מחטים שמדמים שערה, בצורה הכי מוקפדת ובעובי המתאים. שיטה זו תדמה שערה בגבה במראה, בסגנון ובעובי שיתאים לכל גבה ספציפית.

טיפוח הפנים

אז מה ההבדל בין השיטות

ההבדל המהותי בין שתי השיטות הנ"ל נעוץ בעיקר בטכניקת הביצוע. באיפור קבוע בשיטת השערה מכניסים את הפיגמנט תחת רקמת העור ואילו בשיטת המיקרובליידינג מייצרים חתך בשכבה האפידרמית ואליו מכניסים את הפיגמנט, כשהציור של הגבה והמילוי, יהיה דומה בשתי הטכניקות. ולשאלת השאלות – מה נראה יותר טבעי? המכשור החדשני של העט והמחטים העדינות במיקרובליידינג יאפשרו תוצאה טבעית יותר.

נסכם, כי תפקידן החשוב של הגבות לעיצוב מראה הפנים, היה תמיד אחד מהסממנים המשמעותיים שלהם דאגו כל אנשי מקצוע בתחום האיפור והקוסמטיקה הטבעית. אם גם את מעוניינת ליהנות מגבות מרשימות ואסטטיות שיתאימו ויחמיאו לפנים שלם – ב- "קליניקה של אקסניה" תוכלי ליהנות מתוצאות שיספקו מענה משולם לכל דרישה או ציפייה שלך. ובכלל אצלנו תוכלי ליהנות מכלל טיפולי פנים וטיפוח, צוות קוסמטיקאיות מקצועיות עומדות לרשותך עם מתן מענה לבניית ציפורניים, הרמת ריסים, פדיקור, מניקור, וכן בוטוקס, ושאר טיפולי הקוסמטיקה הקיימים. עם ניסיון של שנים רבות בתחום וזה לצד הרבה כישרון, ידע המקצועי וכל הכלים הנדרשים תוכלי להיות רגועה שבתום סיום הטיפול תוכלי ליהנות מגבות מעוצבות ולהשיג גם שפע של מחמאות.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן