חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה ההבדל בין מיקרובליידינג לשיטת השערה?

מיקרובליידינג

כל אותם טרנדים אופנתיים בתחום הטיפוח והקוסמטיקה לעולם לא יפסחו על הגבות, שכן הן רכיב דומיננטי בפנים שלנו. כל עשור מוביל טרנד גבות משלו, בשנות ה- 40 הטרנד היה גבות דקיקות, בשנות ה – 80 הגבות העבות שלטו וכולן חיפשו את כל הדרכים לעבות אותן. באחד העשורים היה טרנד קצר "נטול גבות" וכן הלאה. מה שבטוח כי מבנה הגבה הוא גם עניין של טעם אישי לצד כל טרנד ואופנה ששולט. כמו כן, לא כולנו נולדנו עם גבות אידיאליות ולעיתים צורת הגבה הטבעית לא בהכרח תתאים למראה של העניים, לפעמים שיער הגבה יהיה דליל ויחשוף מראה בעל "חורים". לעיתים הקשת של הגבה לא תראה סימטרית, מה שיכול ליצור מראה נפול של העיניים וכדומה

כידוע, העיניים שלנו יכולות להגיד הכל וזאת בעיקר באמצעות הגבות שמסייעות להביע מגוון של רגשות. הגבות שלנו למעשה יוצרות מסגרת, לא רק לעיניים עצמן כי אם לכל המראה הכללי של הפנים. בעשור האחרון יש מגמה חדשה בתחום עיצוב הגבות ולצד השיטות הקלאסיות צמחו להן שיטות שעיקרן הוא עיצוב ומילוי הגבות על ידי טכנולוגיות חדשות שמקנות לגבות את המראה הכי טבעי שניתן לקבל. אז אם החלטת להיפרד מהפינצטה ומהעיסוק הסיזיפי של מריטת גבות, להלן שתי שיטות חדשניות ומעולות להשגת גבות מושלמות – שיטת השערה ושיטת המיקרובליינדינג ועל ההבדלים שבין כל שיטה.

שיטת השערה

שיטת השערה

שיטת השערה מוכרת כיום כאחת השיטות החדשניות והכדאיות לעיצוב גבות. בשיטה זו מחדירים פיגמנט אל העור באזור הגבה על ידי מכשירים שונים. למעשה השיטה הינה טכניקת איפור קבוע על הגבה ולכן זה נחשב למעין קעקוע שנשאר לזמן ממושך. הטיפול הראשוני יארך עד שעתיים ורצוי למרוח לפני כן משחה שתאלחש את המקום. באמצעות מכשיר ייעודי ניתן ליצור פציעה מבוקרת בעור של הגבה ולאחר מכן למלא אותה בפיגמנט (צבע). יש לחזור על הטיפול הזה אחרי חודשיים. היתרונות בשיטה זו הם שלא תהיה כל תגובה פיזית בעקבות הטיפול וכן גם לא תופעות לוואי שנלוות. כמו כן, הצבע יראה טבעי למדי ויחזיק מעמד לאורך זמן, אבל חשוב לציין שעם הזמן יש נטייה לצבע לדהות בשל חשיפה לשמש ולכן מומלץ לחדש אותו מדי שנה. החיסרון בשיטה זו שהיא לא תתאים לנשים שיש להן עור שמן או לכל מי שסובלת ממחלות עור כמו סבוריאה. במבחן התוצאה ניתן לראות שהמראה הסופי הוא טבעי ומחזיק לאורך זמן, גם אם יש צורך לתחזק את הפיגמנט מדי חצי שנה.

שיטת המיקרובליידינג

בשיטת מיקרובליידינג נעשה שימוש בסוג של להב שאתו נעזרים גם בשיטה שלהלן, שיטת השערה. בשנים האחרונות פותחו להבים הרבה יותר דקים ויעילים, שדומים לסכין גילוח. סכין זה חורץ חתך דק וזעיר בעור של הגבה ומאפשר החדרה של פיגמנט שמדמה שערה ממש דקה וטבעית. במהלך הטיפול משרטטים את הצורה של הגבה, עוברים עם הלהב וחורצים את הגבה (למעשה משרטטים את השערות של הגבה) ואז עוברים עם הפיגמנט שהוא למעשה צובע את החריצים הפעורים בעור.

שיטת מיקרובליידינג הינה שיטה מאוד פופולרית בימינו מאחר והיא גם נוחה וגם זולה באופן יחסי. הקוסמטיקאיות שמשתמשות בה לא זקוקות למכשור מיוחד, שכן כל מה שהן זקוקות עבור שיטה זו, זה להבים מתאימים. היתרונות של השיטה באים לידי ביטוי בעיקר בהשגת מראה שהוא טבעי ומלא בשער. והחיסרון הוא שבשל החתך העדין הכמות של צבע שתחדור לעור היא מזערית והיא לרוב תצליח להחזיק חצי שנה לכל היותר. מאחר ומדובר בשיטה שדורשת מיומנות גבוהה, חשוב לבצע אותה רק אצל קוסמטיקאית מומחית ומיומנת שכבר עיצבה גבות בשיטה הזו ויש עליה ביקורת טובות. בנוסף, דרושה סטריליות מוחלטת בכל השימוש בלהבים וחשוב לדעת שכל שימוש בהם הינו חד פעמי.

מדריכים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן